Вона здуріла? Мадонна розпочала новий роман. Від цього в шоці увесь світ! Деталі доводять до істерики!

Мадонна завела новий роман. Співачка, яка вже неодноразово заводила інтрижки з чоловіками, які були молодший за неї мало не в 2 рази (на кшталт Тимору Стеффенса або Хесуса Луса), зупинила свій вибір на 31-річному португальця Кевіна Сампайо, який робить кар’єру в модельному бізнесі. Ця інформація з’явилася на сайті інтернет-видання, — передає Корупція Стар

З Кевіном, як повідомило видання, Мадонна познайомилася ще рік тому, коли він взяв участь в зйомках її кліпу “Bitch, I am Madonna”. Але в той час співачка була захоплена іншим молодим красунчиком — Абубакр Сумахоро, що народилися в африканській державі Кот-д’Івуар. Абубакар був ще на 4 роки молодший, ніж нинішній приятель Мадонни.

#Portugal #home

A post shared by Kevin Sampaio (@kevinsampaiotwin) on

Тепер же, коли співачка “дала відставку” Сумахоро, вона переключилася на Кевіна.
У перший раз, як стверджує інформатор radaronline.com, Мадонну і португальця бачили разом ще пару місяців назад. Вони пообідали тоді в одному з нью-йоркських ресторанів. Як повідомляється, за останній час у відносинах співачки і Кевіна спостерігається швидкий прогрес.

Enjoying this amazing sun,getting a nice tan #mykonos #greece

A post shared by Kevin Sampaio (@kevinsampaiotwin) on

Вони, як стверджує видання, вже стали такими близькими, що подумують про те, щоб жити разом. А оскільки Сампайо значну частину часу проводить в Лісабоні, Мадонна серйозно обдумує перспективу переїзду до Португалії.

Gipsy night

A post shared by Kevin Sampaio (@kevinsampaiotwin) on

Читайте також  “Курортний роман перетворив моє життя на пeклo. А вдома мене чекав чоловік і двоє дітей”

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: