Мати знала про страшну наругу! Поліцейський чотири роки знімав дорослі фільми з зовсім маленькою дівчинкою

В РФ колишній начальник управління МВС по Мордовії підполковник Дмитро Авдонін отримав 13 років колонії суворого режиму за виготовлення дитячого порно і розбещення дитини.

Суд визнав Авдоніна винним у скоєнні 13 епізодів виготовлення порнографії за участю дівчинки, не досягла віку 14 років, а також у 13 епізодах злочинів сексуального характеру щодо дитини.

Згідно з матеріалами справи, з серпня 2012-го по січень 2016 року чоловік чіплявся до малолітньої доньки своєї знайомої. Це відбувалося в його квартирі і гаражі, в саунах, на березі місцевих водойм та на дачі. Все, що відбувається, він знімав на фото та відео.

У липні минулого року мати дитини пішла в фотосалон, щоб роздрукувати фотографії з флешки, яку їй дав Авдонін. Він здійснював фото і відеозйомку на фотоапарат і відеокамеру повністю оголених статевих органів малолітньої доньки своєї знайомої. На 29 знімках була зображена маленька гола дівчинка поряд з чоловічим членом. Пізніше жінка розповіла поліцейським, що нібито просто виконувала прохання підполковника. Після цього його затримали.

Видання зазначало, що вперше Авдонін влаштував фотосесію з дівчинкою, коли їй було шість років. На допиті він розповів, що все це відбувалося з дозволу матері, з якою поліцейський полягав у відносинах більше десяти років.

Вироком суду чоловікові призначено покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії суворого режиму. Вирок суду в законну силу не вступив.

Читайте також  Готував повалення влади з допомогою військових. Суд виніс вирок соратнику екс-глави "Укрспирту"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -