РФ накопичує сили для наступу, її кінцевою метою є вся Україна – Міноборони

РФ накопичує сили для наступу, її кінцевою метою є вся Україна – Міноборони

Воєнна ситуація в Україні на 47-й день відкритого вторгнення РФ не свідчить про жодну стабілізацію. Ворог продовжує накопичувати сили, а його кінцевою метою є вся країна.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Думкою вона поділилася в ефірі всеукраїнського телемарафону, який доступний на YouTube.

“Люди чекають на якісь новини щодня, але воєнні операції займають дні, а іноді тижні. І те, що зараз здається нібито певною стабілізацією, насправді це не так”, – наголосила посадовиця.

За словами представниці Міноборони, РФ накопичує свої війська, і ніяких затишшя та стабілізації немає.

Маляр підкреслила, що нині путінська армія просто “намагається виконати свій план мінімум” – схід України.

“Якщо далі за оперативною ситуацією вони змінюватимуть свої плани, то ми маємо розуміти, що все одно їхньою кінцевою метою є вся Україна”, – додала заступниця глави українського оборонного відомства.

Раніше Маляр теж зазначала, що РФ не відмовилася від намірів захопити всю українську державу. Водночас, програвши у війні, країна-агресор змушена була змінити план наступу й почала підготовку до нової атаки.

Зі свого боку радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що війська РФ уже ведуть перший етап наступу на Донбасі, ворог чекає підкріплення. Разом із тим він вказав на “сюрприз” для окупантів, який там підготувала погода.

Читайте також  Ситуація загострюється: рашисти вчетверте за день вдарили по території ЗАЕС – влучили неподалік першого енергоблоку

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело