Вбивство Аміни Окуєвої: чим воїн насолила Путіну і Росії

Ввечері 30 жовтня ЗМІ та соцмережі облетіла жахлива новина – біля селища Глеваха в Київській області була убита відома АТОшниця Аміна Окуєва. Її чоловік Адам отримав поранення.

На початку літа на сімейну пару вже скоювали замах, але тоді вищі сили милували і все обійшлося пораненням Адама. Однак на цей раз Аміни з нами більше немає.

В даному випадку не важко здогадатися, хто був найбільше зацікавлений у цьому вбивстві. Адже Окуєва ніколи не приховувала своєї патріотичної позиції, багато виступала в ЗМІ (хоча після першого замаху і стала набагато обережніша), не раз різко висловлювалася про Володимира Путіна, його поплічника Рамзана Кадирова і Росію. Швидше за все, саме жорсткість позиції коштувала Аміні життя.

Про передчуття загрози з боку Росії

“Відчуття, що Росія скоро оголосить війну Україні, з’явилося ще в грудні 2013 року, на початку подій на Майдані. Тоді я зрозуміла, що на Майдані народ України переможе, і з владою Януковича буде покінчено. В той момент я ще зі сцени хотіла виступити і сказати, що Янукович і його кліка – це лише маріонетки, за якими стоїть набагато більша сила в особі Путіна. Але мене з цією промовою тоді не пустили і сказали, що це не актуально.

Я говорила про це своїм побратимам, тому мабуть хтось сприймав мене як якусь Кассандру, яка прогнозує біду, але тут нічого фантастичного немає. Це просто моє знання Росії, яку мені довелося дізнатися раніше ніж українців. Було цілком логічно, якщо ця маріонетка, прислужник Путіна, програє народу, то Путіну самому доведеться взятися за справу. Тому у мене були ці думки. Мені дуже шкода, що я вгадала”.

Одна з останніх фотографій Окуєвої

Читайте також  Бабине літо не вічне: синоптик розповіла, коли прийде похолодання

Про ненормального Путіна

“Путін – думаю, ні у кого вже не залишилося жодних сумнівів, що саме він є головним ляльководом війни на Донбасі – людина неадекватна. Це пацієнт психіатра, якому треба не країною з ядерним озброєнням керувати, а лікуватися стаціонарно. Це моя чисто медична думка. Тому прогнозувати його дії вкрай складно. Ми можемо тільки здогадуватися – за якимись непрямими ознаками”.

Перше відео з місця вбивства Окуєвої

Про ланцюгового пса Кадирова

“Кадиров – теж пацієнт психіатра. Ще більш яскраво виражений, ніж Путін. Це людина з дуже низьким рівнем інтелекту. Знаєте, бувають недорозвинені люди з якимись хромосомними відхиленнями? Тільки вони, як правило, добрі. А у цього якось так вийшло, що він ще й жорстокий.

Не знаю як і що буде далі, але на даний момент я впевнена, що Кадиров повністю під контролем і взагалі не має можливості піти проти волі Путіна. Кадиров для нього такий ланцюговий пес, який виконує поставлені Путіним завдання. Якщо відступає від наказу, то його швидко викликають і роблять йому суворі догани. Тому, я думаю, що у нього недостатньо особистих якостей – розуму, мудрості, щоб піднятися вище. У нього є просто побутова хитрість і я думаю, що його оточення йому постійно підказує як себе вести в тій чи іншій ситуації”.

Про ахіллесову п’яту Росії

“Кавказ – це найбільша критична точка… Кавказ завжди був і буде ахіллесовою п’ятою Російської імперії, тому що стільки крові там пролито під час завоювань протягом багатьох сотень років. У всіх народів Північного Кавказу вже на генетичному рівні є ця ненависть. Зараз же люди змушені пристосовуватися, щоб вижити”.

Читайте також  Українку визнали найбажанішою жінкою Європи

Аміні Окуєвій було 34 роки. Вона чеченка, народилася в Одесі. Встигла пожити і в Грозному, і в Москві. У 2003 році остаточно переїхала в Україну. Під час Євромайдану працювала в медичному наметі, а з 2014 року увійшла до складу батальйону поліції “Київ-2”.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -