Джошуа перед боєм з Кличком відкрив свій спортзал (фото)

У ньому зможуть тренуватися тільки “члени клубу” за 1500 фунтів на рік.

Британський боксер Ентоні Джошуа, якому доведеться 29 квітня провести бій проти українця Володимира Кличка, під час підготовки до поєдинку встигає не забувати про відпочинок і власний бізнес.

Днями боксер презентував відкриття в центрі Лондона свого спортзалу. Варто відзначити, що в приміщенні розташувалися не лише тренажери й спеціальний ринг, але і лаунж зона для відпочинку з кафе. Тут же буде можливість організовувати вечірки: для цього прямо з Ібіци була введена спеціальна музична апаратура, повідомляє Корупція.Спорт

Першими членами клубу Джошуа стали моделі Victoria Secrets Сара Сампайо і Марина Лінчук, а також діджей Марк Ронсон, промоутер британця Едді Херн. Щоб стати учасником “члена клубу Джошуа”, необхідно буде внести внесок у розмірі 150 фунтів. Місячний абонемент коштує також 150 фунтів, а річний – 1500 фунтів.

“Це моя пристрасть, і я хочу, щоб люди тренувалися так само, як і я. Більшу частину свого життя я проводжу в спортзалі, тому втілив свою мрію в життя, щоб в одному місці було все, що необхідно і для спорту, і для відпочинку”, – прорекламував свій спортзал Джошуа.

Раніше на новорічних канікулах Джошуа побував в Еміратах, де боксер зібрався разом зі своєю родиною.

Читайте також  В Ісландії зрівняють зарплату чоловіків та жінок

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -