“Напевно це доля”: Інна Богословська попала в серйозну ДТП поблизу столиці

Колишня нардепка від “Партії Регіонів” Інна Богословська потрапила у ДТП біля Обухова. За її словами, на поліцію чекали кілька годин поспіль.

Про це сама Богословська написала у себе на сторінці в Фейсбуці.

– У мене ДТП. Негідники, які в ньому винні, змилися… хлопець, який ударив мене ззаду – не винен, він врятував і мою, і свою машини… Стою в очікуванні поліції. Настрій зіпсовано, час спливає, гроші на ремонт будуть чималі(((. Але, напевно, це доля і Бог врятував. Я такого не бачила у своєму житті, щоб по дві сторони швидкісної траси на одному рівні були дві такі аварії! А вночі снилася мама, якій на Землі вже немає… бережіть себе!! – написала вона.

– Рівно 2 години і 10 хвилин, як чекаємо поліцію. Величезна пробка через аварії, тисячі людей нервують і втрачають час… Владі в особі поліції плювати на людей. Совок в атаці… Можна уявити, скільки машин можна було купити і скільки поліцейських набрати на гроші, вкрадені на відкатах за бронежилети, автомобілі та інше… і за гроші, які кешем возять наверх за ігрові автомати, наркоту, проституцію, зброю, контрабанду, незаконний видобуток копалин… Оскільки про політику ще поки не пишу, скажу, як все суспільство: будьте ви прокляті, хами і злодії!! – не витримала вона.

За її словами, правоохоронці прибули за три години.

– Рівно три години. Поліція прибула. Посміхаються, – написала вона.

Читайте також  Український військовий трагічно загинув через тиждень після обміну з полону

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -