Важливо: МОН спростувало фейкову інформацію про подвійні зимові канікули

Жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання не надавали.
Мережею інтернет сьогодні поширилась інформація про встановлення зимових канікул у період із 28 грудня 2020 року до 10 січня 2021 року та з 15 до 21 лютого 2021.(Портал Всеосвіта).

Проте у Міністерстві освіти і науки повідомляють, що інформація про дати канікул є недостовірною і жодних офіційних листів-рекомендацій щодо цього питання не надавали.

Освітній процес у закладах освіти організовується відповідно до Закону України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших актів законодавства, освітньої програми (освітніх програм) закладу освіти та спрямовується на виявлення та розвиток здібностей та обдарувань особистості, її індивідуальних здібностей, досягнення результатів навчання, прогресу в розвитку, зокрема формування і застосування відповідних компетентностей, визначених державними стандартами.

Отже, керівники закладів освіти мають право самостійно організовувати освітній процес та визначати дати канікул. А в період карантину через COVID-19 в Україні для безпеки учнів та працівників шкіл канікулярний період може бути скоригований відповідно до епідеміологічної ситуації.

Традиційно навчання в Україні здійснюється в межах навчального року, що розпочинається 1 вересня, триває щонайменше 175 навчальних днів і закінчується не пізніше 1 липня наступного року. Якщо 1 вересня припадає на вихідний день, навчальний рік розпочинається в перший за ним робочий день, а тривалість канікул, не враховуючи літніх, не повинна перевищувати 30 днів.

Читайте також  Коли школи України будуть проводити останній дзвоник: різні дати у містах

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело