Переполох в мережі: Кароль там більше не буде.. Шанувальники лютують!

Тіна Кароль не увійшла до складу журі шоу “Голос Діти” 4 сезони. Фанати артистки влаштували справжній переполох в Мережі, передає Корупція.Стар

Українська співачка Тіна Кароль була незмінним ведучим шоу “Голос Діти” три сезони поспіль, проте настала черга змін і суддівські крісла зайняті іншими артистами. Новими зоряними тренерами стали гурт “Время и Стекло”, а також Діма Монатік. Останній розмістив у своєму мікроблозі подробиці підготовки до нового сезону, привівши шанувальників Кароль в шаленство.

У мікроблозі співака з’явилося Селфі, на якому відображені нові наставники шоу — Наталя Могилевська, Діма Монатік, Надя Дорофєєва та Позитив, а також ведучі проекту — Катя Осадча та Юрій Горбунов. Коли шанувальники Тіни Кароль дізналися, що їхня улюблениця покинула своє крісло, в коментарях почався справжній рознос.

Кожен другий в подиві цікавився, куди ж поділася співачка.”Прикро, що Тіни не буде”,”Позитив і Дорофєєву нафіг звідти, вони не тренери”,”Де Тіна?”,”Шкода, что без Тіні (“, “А Тіна?(“, “Біс Тіни голос, не голос. я це говорю не тому що я Фантіно а через те що це правда. я дивилася голос тільки через Тіну”,”Тіни не вистачає”(Орф. і Пункт. авторів збережені, прим. ред.), — писали шанувальники Тіни в коментарях, відзначаючи, що вона не стала членом журі, оскільки відправляється в тур.

Однак багато хто з радістю сприйняли новину про те, що Тіна Кароль не буде в проекті:”Невже переможе хтось не з команди Тіни Кароль”,”На *** Тіну дістала вже своїми соплями…….. тепер хороший склад тренерів, і знову манатік ураааа “(Орф. і Пункт. авторів збережені, прим. ред.).

Читайте також  “Не випускав з автобуса”: жінка обурена поведінкою водія маршрутки

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -