Довідку можна отримати за декілька кліків: в Україні запустили нову безкоштовну послугу на iGov

З 4 липня, на онлайн-порталі державних послуг iGov з’явилася нова послуга отримання оперативної інформації про свої офіційні доходи.

Про це на сторінці в Facebook написав координатор онлайн-порталу iGov Дмитро Дубілет.

За його словами, нова послуга працює по всій країні, у всіх регіонах.

“Отже, ми пройшли складну інтеграцію з реєстрами і сервісами Податкової служби, і тепер кожен громадянин України може за декілька кліків отримати інформацію про свої офіційні доходи. Повна назва послуги: “Запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”, – написав Дубілет.

Він також зазначив, що для того, щоб скористатися сервісом, знадобиться електронно-цифровий підпис (поки працює тільки персональний підпис, а не посадової особи підприємства).

“Ви заповнюєте нехитру форму, вибираєте термін, за який вам потрібні дані (від 1-го кварталу 2014 року) і чекаєте, коли вам на пошту прийде документ (від десяти хвилин до 1-2 днів). Зараз відповідь на запит приходить тільки в електронній формі. У майбутньому ми сподіваємося розширити цю послугу і зробити так, що громадянин зможе вибрати між електронним видом (як зараз) і довідкою у паперовому вигляді. Само собою, послуга безкоштовна”, – наголосив Дубілет.

Читайте також  Українським водіям хочуть запровадити ще одну довідку для отримання водійських прав

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -