Повістка вважається врученою: адвокат пояснив нюанси мобілізації

Повістка вважається врученою: адвокат пояснив нюанси мобілізації

Інформує «Znaj.ua».

Що робити, якщо повістку передали поштою.

В умовах мобілізації через війну, розв’язану росією, українцям важливо знати правила вручення повісток. Адвокат Дмитро Франчук пояснив, за яких умов цей документ вважається офіційно отриманим.

Як зазначає юрист, якщо повістка передана сусідам чи родичам або просто залишена в поштовій скриньці, її вручення не відповідає законодавству. Документ має бути переданий особисто в руки військовозобов’язаному. Також роботодавець зобов’язаний забезпечити належне вручення, якщо виконує цю функцію, пише

 Уніан.

Повістка, відправлена поштою, вважається врученою лише за певних умов:

  • Рекомендований лист із повідомленням про вручення.
  • Отримувач повинен особисто підписати документ.
  • Якщо лист не забрано, на пошті фіксується причина невручення.

Навіть якщо військовозобов’язаний не з’явився за листом на пошту, повістка все одно вважається отриманою після закінчення відведеного терміну.

Варто пам’ятати, що територіальні центри комплектування (ТЦК) виконують свою роботу, викликану воєнною ситуацією. Якби росія не розпочала вторгнення, українцям не довелося б захищати свою землю і отримувати повістки. Єдиним ворогом України є росія, яка принесла війну, руйнування і смерть. Наша мобілізація — це вимушений крок для захисту країни та її майбутнього.

 

Читайте також  Готуйтесь стати пішоходом: Рада дозволила ТЦК забирати машини українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело