Смерть та трагічні події у Росії можуть наблизити закінчення війни в Україні – астрологиня

Смерть та трагічні події у Росії можуть наблизити закінчення війни в Україні – астрологиня

Астрологиня розповіла про зміни в Росії, які можуть вплинути на закінчення війни в Україні.

На перебіг війни в Україні вплинуть несподівані та трагічні події у Росії, зокрема і зміни в російському уряді.

Про це розповіла астрологиня Ольга Стогнушенко.

“Там хтось помре або хтось вже помер, або хтось ось-ось помре. Дуже багато людей там залучено. Таке відчуття ніби вони чиюсь смерть приховують або чекають на неї. В Росії йде оновлення влади і нам від цього класно. І все ж таки якесь зупинення війни станеться завдяки цьому. Щодо смерті когось із керівництва: це скоріше смерть людини в погонах – можливо Шойгу, можливо, хтось інший потужний із наближених до Путіна”, — розповіла астрологиня.

За її словами, в Росії хтось помре не самостійно – йому допоможуть, наприклад, лікарі.

“Тобто хтось хворіє і вони до того готуються. Якісь дуже кардинальні радикальні зміни там будуть. Тому на Росії зараз щось відбуватиметься несмачне для них та радісне для нас. Ті зміни, які відбуваються у кадрах у Кремлі – це непрораховані кроки, незаплановані події, тому що для них вони несподівані”, — зазначила Стогнушенко.

Астрологиня вважає, що такі події призведуть до розколу в Росії і там почнуть активно щось ділити.

“Можливо, спецслужби, які теж претендують на поділ влади, і почнуться якісь такі заворушення в Росії. Я не бачу масових протестів, але такі спалахи відбуватимуться. Найпотужніша трансформація очікує РФ і вони до цього не готові”, — резюмувала Ольга Стогнушенко.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика – не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також  "Це буде останній день існування": дипломат прямо сказав, чи застосує Путін "ядерку"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело