Цей новий документ видаватимуть ТЦК тим, хто не має військового квитка: зателефонують і перевірять

Цей новий документ видаватимуть ТЦК тим, хто не має військового квитка: зателефонують і перевірять

В Україні запровадять нову форму військового квитка.

Виявляється, в Україні вже повним ходом зібралися впроваджувати нову форму військового квитка. Також відомо, як реагуватимуть на відсутність цього документа у громадян представники ТЦК та СП.

У деталях про це розповів представник Генерального штабу Збройних сил України полковник Юрій Глущенко в інтерв’ю, яке доступне для перегляду в YouTube.

Так, уряд готує нову форму документа з урахуванням цифровізації військового обліку.

За словами Глущенка, оновлені дані через електронний кабінет потрапляють до Єдиного державного реєстру. У разі зупинення такого громадянина на вулиці або в іншому місці для перевірки його військово-облікового документа працівниками ТЦК працівники можуть включитися до Реєстру або в телефонному режимі з’ясувати з оператором Реєстру про оновлення даних громадянина.

Отже, оператор з’ясує та розкаже всю інформацію про громадянина. Якщо він поновив дані, до нього не буде жодних питань.

Військовий також уточнив, що наразі опрацьовується нормативно-правова база, за якою видаватимуться єдиний документ для військовозобов’язаного, резервіста та призовника, за єдиною формою.

При цьому з набранням чинності новою постановою Кабінету міністрів громадянам, які не мають військово-облікового документа, видаватиметься документ нового зразка.

Таким чином, ті документи, які були видані до набрання чинності законом 3633 від 11 квітня 2024 року, залишаються чинними. У них буде внесено відповідні позначки.

Читайте також  На Прикарпатті поліція полювала на таксиста, який віз нетверезу жінку в багажнику

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело