Почався поголовний вилов чоловіків: ТЦК отримали особливий наказ

Почався поголовний вилов чоловіків: ТЦК отримали особливий наказ

Почався масштабний вилов чоловіка, ТЦК отримали розпорядження
В Україні продовжили воєнний стан, а разом із ним і загальну мобілізацію. ТЦК видають повістки військовозобов’язаним чоловікам на вулицях, на блокпостах, а тепер дісталися вже й спортзалів. Що відбувається розповідають телеграм-канали.

Як стало відомо, ТЦК і СП отримали особливий наказ – проводити рейди у спортивних залах великих міст. Тепер уже у Дніпрі усі чоловіки, які прийшли підкачати своє тіло, отримали повістку.

Не виключено, що наразі на черзі спортивні зали Києва. Згідно з інформацією, рейди співробітників військкомату зі спортивних залів України продовжуються. Цього разу вони прийшли роздавати повістки до Дніпровських спортклубів.

ТЦК також нагрянули спортзал Мукачеве. Вчора, 6 грудня, вони були у спортивних залах міста Ужгорода, а сьогодні повістки отримували усі клієнти тренажерних залів Хуста та Мукачева.

Співробітники ТЦК продовжують здійснювати рейди місцями скупчення фізично придатних до військової служби чоловіків.

Нагадаємо, що з приходом грудня повістку можуть вручити на роботі, на вулиці або за місцем проживання мають право будь-якому військовозобов’язаному, який належить до однієї з п’яти категорій:

– придатні або обмежено придатні, незалежно від наявності військового досвіду віком від 27 до 60 років;

– зняті з військового обліку чоловіки віком до 60 років;

– придатні або обмежено придатні чоловіки віком від 27 до 60 років – для служби за контрактом

– зняті з військового обліку чоловіки віком від 18 до 60 років, які не мають відстрочки та не притягувалися до відповідальності за скоєння тяжких злочинів;

– придатні чи обмежено придатні від 18 до 27 років між резервістами після проходження рядкової служб, військової кафедри або навчання у закладах вищої освіти.

Читайте також  Від ТЦК під час мобілізації тепер не зможе заховатися жоден військовозобов’язаний

Після вручення повістки кожен військовозобов’язаних повинен з’явитися в ТЦК і СП для уточнення даних, проходження ВЛК та отримання подальших розпоряджень.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело