“У грудні вся Україна буде під ударом”, – астролог Яна Тимощук

“У грудні вся Україна буде під ударом”, – астролог Яна Тимощук

Астролог Яна Тимощук в інтерв’ю УНІАН розповіла, що на нас чекає в грудні, чи атакує РФ всю Україну на Новий рік, чи буде блекаут, а також про те, що нам принесе початок 2024 року.

Яно, дайте, будь ласка, прогноз на грудень.

По-перше, ЗСУ отримали наказ про наступ на кількох напрямках. Також буде дуже багато поїздок за кордон з боку української влади. Активізується енергія жінки при владі – це може означати прийняття якихось нових рішень. Також буде нова допомога і фінансування з боку закордонних партнерів.

На якихось напрямках будуть перемоги. По деяких територіях йде енергія “обнулення”. Можуть бути відключення електроенергії у великих містах, тобто там, де велике скупчення людей.

У нас все є для того, щоб справлятися з ударами по об’єктах кричитеской інфраструктури. Тому для Росії це буде сюрприз. В цілому енергії позитивні. Вони вказують на поліпшення ситуації.

Чи будуть якісь успіхи у ЗСУ в грудні?

Насправді ці успіхи припинені через брак ресурсів. Щось буде, але незначне. До того ж йде енергія хвороби, військові можуть захворіти на фронті. Це може бути великою проблемою, тому туди вже потрібно посилати допомогу як медичну, так і психологічну.

Чи відновить Росія масовані атаки?

4, 7, 8, 12, 15, 23, 29, 30 грудня будуть найбільш знаковими, варто очікувати небезпеки. Варто звернути увагу і на хвороби. Це можуть бути як інфекції, так і випромінювання через пошкоджені в ході обстрілів веж.

Також Росія може застосувати нетрадиційну зброю на полі бою. В основному небезпека пов’язана з водою, її якість буде дуже поганою. Тому бажано запастися якісною водою.

Читайте також  Пасажирський потяг протаранив вантажівку і протягнув її кілька десятків метрів

Чи будуть обстріли в новорічну ніч?

Масованих обстрілів не бачу. У якихось містах – так. Але в цілому це не буде щось нове, все як завжди.

Які міста в зоні ризику в грудні?

Карти показують, що постраждати може вся Україна. На півночі будуть негативні настрої і хвороби, на заході будуть руйнування будівель, інфраструктури і всього, що стосується енергетики. На півдні недостатньо ресурсів і фінансування, тому люди можуть бути без опалення. Там може бути відхід російських військ. Схід йде по карті “Помірність” з початку військових дій – внутрішні і зовнішні протиріччя. Поки ситуація там не зміниться. У центрі України можуть бути обстріли садочків і шкіл, варто побоюватися за дітей.

Чи може бути блекаут?

Тотального блекаута не буде. Він буде частковим.

Що найближчим часом буде відбувається під Авдіївкою – в найгарячішій зараз точці?

Зараз всі російські сили спрямовані на Авдіївку. Поки не бачу якихось змін в кращу сторону.

Коли ми отримаємо чергову військову допомогу?

Повною мірою ми її не отримаємо, тому що є країни, які проти цього. Також може бути і така ситуація, що нам, наприклад, поставлять якусь зброю, але нам не буде вистачати навичок, щоб ним користуватися. Тобто тут питання навчання. Українських військових можуть відправити до Європи на навчання.

Чим для України закінчиться 2023 рік?

Може бути підписання якихось документів, але не варто цього робити, якщо мова йде про якийсь союз, тому що це великий обман. За це можуть дати дуже хороше фінансування, але це того не варте. Будуть погані наслідки.

Новий рік – це завжди чистий аркуш. Що нам принесе 2024-й? Можливо, перемогу?

Читайте також  Данілов: війна буде непростою, Путін не відмовився від ідеї знищити керівництво України

Багато людей можуть повертатися в Україну. Економіка буде не дуже хорошою, тому що значно зростуть ціни. Будуть великі втрати, в результаті яких в Україні буде встановлено новий порядок. Часто такі карти випадають, коли йде якийсь великий імпульс, вибух, активність. Це може понести спочатку дуже великі жертви, а потім об’єднання людей.

Що стосується закінчення війни, то з точки зору астрології – 2026 рік, коли закінчується фаза по карті “Помірність”. Тобто військові дії то виникатимуть, то ні. А ось карти Таро кажуть, що війна закінчиться тоді, коли закінчаться гроші. Ця війна не залежить від України, тому що всі правителі, які керують війною, перебувають за кордоном. І поки вони не планують її зупиняти.

Єдиний момент, коли війна може знакончитися раніше – вступ України до ЄС. При цьому я не бачу, що нас візьмуть в союз.

Чи можуть відбутися переговори між Україною і Росією?

Переговори вже йдуть, але вони не мають ніякого результату, тому що жодна зі сторін не може прийти до домовленостей, які будуть вигідні і Україні, і Росії. Тому поки триватимуть людські жертви.

Можете спрогнозувати, коли окупанти почнуть відступати з наших територій?

Поки вони не планують відступати. Йде статична енергія, а це значить, що вони будуть захищати території, які включені до Конституції РФ. Може бути припинення військових дій на якихось умовах. При цьому на це не готова українська сторона.

Чи можуть наступного року скасувати воєнний стан в Україні?

У нас дуже великі втрати, тому протягом ще тривалого часу скасовувати воєнний стан не будуть. Можуть бути якісь послаблення, але не назавжди. Швидше, це будуть гойдалки.

Читайте також  Загроза нової агресії РФ у 2028 році: які країни у зоні ризику та що унеможливить напад

Чи відбудуться вибори в 2024 році?

Поки карти не показують цього. Вони можуть відбутися тоді, коли будуть дуже-дуже великі смерті. Тобто йде включення 50 на 50, важливі енергії народу. Якщо народ захоче, то вибори відбудуться. Влада поки не планує їх проводити.

І наостанок задам вам улюблене запитання українців: коли помре Путін?

Я вже говорила, що фізична смерть Путіна настане в 80-річному віці. Що стосується його політичної кар’єри, то він поки сидить на місці і нікуди йти не збирається.

Однак на його місце вже є два претенденти – світловолосий і темноволосий чоловік. Один з них, як переможець, зайде. Поки не знаю, що це означатиме для нас, але для РФ він буде дуже доленосним. Протягом двох-трьох років можуть відбутися зміни.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело