Може статись вже до 31 грудня: для українців, які виїхали за кордон, готують неприємний сюрприз

Може статись вже до 31 грудня: для українців, які виїхали за кордон, готують неприємний сюрприз

Українці, які виїхали за кордон, дедалі більше стикаються з моментами зменшення рівня допомоги. Уряди різних країн скорочують підтримку в силу різних обставин.

Нещодавно з’явилась інформація, що одна з країн планує змінити програму прихистку, що призведе до зменшення кількості українців в цій країні. Йдеться про Ірландію і новину про зміну в допомозі поширило місцеве видання The Irish Times.

Є вірогідність, що зміни можуть статись вже до 31 грудня, тобто до кінця 2023 року. Скоріш за все будуть зменшені соцвиплати, а платити за житло доведеться самим людям. За словами прем’єра Ірландії Лео Варадкара, нововведення ще будуть узгоджуватись. Але вже точно відомо, що обидва заходи будуть запроваджені одночасно.

Чиновник висловив переконання, що всім українцям і надалі будуть раді в Ірландії. Жодних відмов у прихистку не буде.

Водночас для українців, які виїхали за кордон, пояснили, що зміни вимушені. Зараз є великі нюанси з розміщенням біженців. Тому нововведення можуть скоротити потік бажаючих оселитись на тимчасовий період у цій країні.

Наразі українців, які виїхали за кордон в Ірландію, вже близько 100 тисяч. Щотижня сюди приїжджають до 800 біженців, переважно це з інших країн Європи. Тому з’явилась думка переглянути допомогу, щоб не було «перетікання» людей з країни в країну. Адже в Ірландії дійшло до того, що житла не вистачає, доводиться розміщувати приїжджих у наметах.

Читайте також  “У нас пропав страх”: мама вбитого Саші Соболєва вразила українців заявою. “Нехай бояться”

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело