Скільки ще триватиме війна в Україні: військовий експерт розповів про перспективи на 2024 і наступні роки

Скільки ще триватиме війна в Україні: військовий експерт розповів про перспективи на 2024 і наступні роки

Контрнаступ українських військ триватиме протягом 2024 року, завдяки чому вдасться звільнити велику кількість населених пунктів України.

Далі війна може перейти в іншу фазу – конфлікту. Такий прогноз висловив військовий експерт Андрій Крамаров в ефірі 24 каналу.

На думку експерта, закінчення активних бойових дій в Україні варто очікувати не раніше 2025 року. При цьому, коментуючи прогнози Німеччини та НАТО про те, що війна рф проти України триватиме щонайменше 7-9 років, Крамаров зазначив, що протягом такого довгого часу не може бути настільки масштабних боїв. Тобто інтенсивність їх зменшуватиметься.

“Активна фаза війни продовжуватиметься весь 2024 рік. Наприкінці 2024 року далі, я сподіваюсь, що завершиться тим, що ми зможемо повернути значну частину своєї території. Далі, я думаю, що війна все ж буде переходити у фазу конфлікту – регулярні ракетні обстріли, певна лінія фронту, проте вона не буде масштабна,” – зазначив експерт.

Резюмуючи, Андрій Крамаров припустив, що повномасштабна війна трансформуватиметься у конфлікт, подібно до того, як це спостерігалось на Донбасі впродовж 2014 – 2022 років. Станеться це на початку 2025 року.

При цьому Україна зможе швидко відсікати будь-які спроби нових бойових дій з боку російської армії і завдаватиме ударів у відповідь.

Читайте також  Арахамія попередив про новий масштабний обстріл України: коли це станеться і як підготуватись деталі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело