Маленьку Софійку “звільнили” від життя: армія РФ вбила немовля на Херсонщині

Маленьку Софійку “звільнили” від життя: армія РФ вбила немовля на Херсонщині

У Херсонській області 14 серпня оголосили Днем жалоби за вбитими армією РФ мирними мешканцями.

Внаслідок російської атаки на село Широка Балка Херсонської області загинула ціла сім’я. Найменшій жертві не виповнилося й місяця – їй було всього 23 дні від народження.

“Дівчинка, у якої мало бути щасливе дитинство й майбутнє. Дівчинка… яку “звільнили” від життя. Софійка, яка стала янголятком”, – написала заступниця голови Херсонської ОВА Ольга Малярчук у своєму Telegram-каналі.

Через підступну атаку росіян, її брат, 12-річний Артем, отримав тяжкі поранення. У критичному стані дитину терміново госпіталізували. Лікарі з усіх сил боролися за життя хлопчика, але, на жаль, він помер. Батьки дітей загинули на місці. Так, в одну мить не стало цілої сім’ї.

Малярчук заявила, що відчуває гнів і страшний біль через цю трагедію. “Біль, який важко описати – це біль у самому серці”, – написала вона.

Голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін також прокоментував цинічне вбивство російських окупантів.

“Софійці було лише 23 дні від народження, її братику Артему – 12 років. Сьогодні їх разом з татом та мамою вбила Росія. Також у Широкій Балці терористи обірвали життя 67-річного місцевого жителя”, – написав Прокудін у своєму Telegram-каналі.

Він додав, що у селі Станіслав окупанти забрали життя у пастора християнської церкви Тачишвілі Миколи Миколайовича та ще одного чоловіка.

Крім того, 13 серпня від обстрілів потерпав також Херсон, Золота Балка, Велетенське та Комишани.

Прокудін зазначив, що у Херсонській області 14 серпня оголосили Днем жалоби за вбитими армією РФ мирними мешканцями.

Читайте також  Страшна трагедія: 14-річний школяр загинув від пострілу пневматичної гвинтівки

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело