Мирні переговори щодо України можуть розпочатися вже в липні: з’явилися подробиці секретної конференції в Данії

Мирні переговори щодо України можуть розпочатися вже в липні: з’явилися подробиці секретної конференції в Данії

Несподівано

Стали відомі деталі зустрічі представників багатьох країн
У Копенгагені в умовах суворої таємності, ймовірно, пройшла мирна конференція щодо України. У ній взяли участь представники низки західних країн, а також дипломати з Китаю, Індії, Бразилії та ПАР, інформує Deutschlandfunk.

Повідомляється, що головною метою заходу було вивчення підтримки з боку країн Глобального Півдня, які дотепер в основному дотримувалися нейтралітету або були обережними щодо війни рф проти України.

За інформацією ARD у Брюсселі, офіційні мирні переговори можуть відбутися вже у липні. Данські ЗМІ та французька інформаційна агенція AFP повідомили, що ініціатива проведення конференції виходила від України, при цьому данський уряд офіційних коментарів не надавав.

Варто зазначити, що раніше голова ОП Андрій Єрмак провів зустріч із політичними радниками із більш ніж 10 країн. Він повідомив, що Україна ще раз представила радникам формулу миру, що складається з 10 пунктів та засновану на принципах Статуту ООН.

Зустріч із радниками з національної безпеки та політичними радниками пройшла у столиці Данії – Копенгагені.

На ній були присутні представники Бразилії, Великобританії, Данії, ЄС, Італії, Індії, Канади, Німеччини, Південної Африки, Саудівської Аравії, США, Туреччини, Франції та Японії. Україну представляла делегація з Офісу президента та Міністерства закордонних справ.

Читайте також  Таролог розповів, чи загрожує Україні повторний наступ РФ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело