ТРИМАЙТЕСЯ!!! Юля з «Холостяка» розповіла всю правду про Дмитра Черкасова, ви точно будете в шоці

Екс-учасниця романтичного реаліті-шоу “Холостяк” розповіла про закулісся проекту. Повідомляє сайт Більше.ком. Юлія покинула проект за власним бажанням, оскільки не бачила майбутнього з холостяком. Вона вважала, що Дмитру не потрібна дівчина з дитиною. На онлайн-конференції Юлія розповіла про складнощі на шоу, свої почуття до холостяка і життя після проекту, передає Корупція.Стар

Про участь в шоу

– Я не збиралася йти на проект, тому що до цього я ніколи не дивилася “Холостяк”. Цю ідею мені підкинула мама, оскільки вважала, що мені потрібно розвіятися після розлучення з чоловіком. Єдине, що мене лякало, це те, що тривалий час буду без дитини.

Про холостяка

– Діма мені подобався, але я не була в нього закохана. Ми перебували в таких рамках, що дух суперництва ще більше підливав масла у вогонь. Хотілося бути не гірше, ніж інші учасниці. Мені подобалося те, що Діма стриманий і завжди думає перше, ніж щось сказати. На жаль, він був дуже стриманим, і я до кінця не зрозуміла, який він насправді. Але пристрасті і вогню між нами не було. Мені здається, що Діма злопам’ятний і йому потрібна дівчина, як чистий аркуш, без минулого.

Після проекту я не спілкувалася з ним, адже Діма повинен спілкуватися з тією дівчиною, яку вибрав в фіналі. Коли я покидала шоу, я була впевнена, що саме ця дівчина переможе, тому що вона була для нього найкращою кандидатурою.

Про відхід з шоу

– Найскладніший момент – прийняття рішення про відхід з шоу. Я розуміла, що у нас з Дімою нічого не вийде, оскільки на той момент відносини зжили себе. Йому не потрібна жінка з дитиною, тим більше у нього не було досвіду серйозних відносин.

Читайте також  10 речей, завдяки яким ви підтримуєте токсичного партнера у стосунках

Про особисте життя

– На даний момент моє серце вільне, тому що у мене великі запити до чоловіків. Я хочу знайти такого хлопця, який був би для мене прикладом. Такий чоловік перш за все повинен вести себе гідно. Поки я таких не зустріла після проекту.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -