Таропрогноз на 22-28 травня 2023 року: що карти нам віщують

Таропрогноз на 22-28 травня 2023 року: що карти нам віщують

Карти Таро дозволяють зрозуміти більше про себе.

Карти Таро тривалий час залишаються досить популярним засобом для того, щоб дізнатися ймовірне майбутнє. З поширенням книгодрукування вони отримали гідне місце серед когорти інших інструментів для ворожіння, можливо, навіть обійшовши руни та звичні нам карти.

Для того, щоб дізнатися більше відповідей про майбутнє, читайте таропрогноз на тиждень – 22-28 травня 2023 року – від езотерикині Олени Кузьмич.

Прогноз Таро на кохання та стосунки

Карта тижня на 22-28 травня 2023 року – “Двійка пентаклів”

Сферу кохання та почуттів протягом тижня характеризуватиме карта “Двійка пентаклів”. Пентаклі пов’язані зі стихією землі та належать до молодших арканів, про які йшлося вище. Вона говорить про те, що не варто зараз пов’язуватися чіткими любовними обіцянками. Спробуйте різні можливості та проявляйте гнучкість, фліртуйте і насолоджуйтеся. Парам, які вже тривалий час перебувають разом, варто замислитися, наскільки легко вони можуть пристосуватися до змін у житті. Чи часто ви буваєте жартівниками, чи, навпаки, — дуже серйозними у стосунках.

Міцні почуття неможливі без змін. Спробуйте вміло жонглювати обставинами, при цьому вам відкриються нові можливості й ви зможете ухвалити рішення. Якщо криза у ваших стосунках неминуча, то поставтесь до цього легко. Природні злети та падіння життя привели вас до цієї кризи. Повірте в те, що почуття винесуть вас на поверхню, просто пристосовуйтеся до змін.

Прогноз Таро на роботу та кар’єру

Карта тижня 22-28 травня 2023 “Туз мечів”

Ця карта належить до масті мечів, які пов’язані зі стихією повітря та уособлюють гострий розум, випробування та боротьбу. Туз є апофеозом певної масті.

Читайте також  Московський піп з Почаєва присвячує вірші терористам і називає українських воїнів “убийцами Донбасса”

Ця карта розповідає про чистоту, правду, об’єктивність, чесність та справедливість. Вона каже, що настав час позбавитися від ілюзій, зрозуміти подальший шлях, логічно пояснювати собі певні явища, усвідомлювати, що погано, а що – добре. Зіткніться з реальністю та пройдіть екзамен долі. Проаналізуйте свою мотивацію, не забувайте про винахідливість та гостроту розуму.

Ця карта з’являється тоді, коли щось у вашій душі прагне вираження та нарешті досягніть справедливості. Також ця карта символізує логіку та впевненість під час поставання перед труднощами життя. Вірте в себе, не сумнівайтеся у ваших бажаннях, будьте готовими до дій та усвідомлюйте свої можливості.

Настав час поглянути правді у вічі та відмовитися від гіркоти та розчарувань минулого. “Туз жезлів” – це карта стійкості, рішучості та максимальної внутрішньої чесності. Зараз ви можете прояснити ситуацію, розсіяти сумніви, і тоді дорога для вас відкриється.

Прогноз Таро на фінанси

Карта тижня 22-28 травня 2023 “Король кубків”

Ця карта говорить про те, що у ситуації у якій ви опинилися, варто проявити стабільність, мудрість, дипломатичність, благородство та підтримку. Нині слід перевірити на вірність почуття, чи не зводять вони зараз вас на манівці. Співчувайте чужим хибам та вадам. Проте стримуйте власні почуття, проте – не інстинкти. Тверезо оцінюйте ситуацію. Створіть спокійну атмосферу.

Будьте впевненими в обраному шляху. Спокійно ставтеся до подій довкола. Правильно виконуйте свою роботу, усвідомлюйте та враховуйте обставини. Прийміть свої слабкі та сильні сторони.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело