Раптово померла 26-річна вчителька, колеги вражені трагедією: “…її любили за чуйне серце” (ФОТО)

Раптово померла 26-річна вчителька, колеги вражені трагедією: “…її любили за чуйне серце” (ФОТО)

Страшна трагедія сталася у сусідній області: на Буковині раптово померла 26-річна вчителька Мирослава Горинюк: колеги приголомшені горем.

Як інформує “Molbuk” молода вчителька померла 24 квітня. Про це колеги буковинки повідомили у Facebook.

“Життя її обірвалося в повному розквіті сил і творчих планів. Тяжкої, непоправної втрати зазнали колеги, учні, батьки… Пішла з життя вчитель з великої літери, Людина чуйна, добра, хороша”, – повідомила О. Ілащук.

“Молодою, енергійною випускницею Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича прийшла вона у колектив Колінковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. І хоч життя не слало перед нею веселкових стежок, відкидала життєві негаразди й невтомно трудилася.

Та разом зі своїми учнями Мирослава Іванівна сходинка за сходинкою піднімалася на освітянський олімп, долаючи труднощі щоденною працею, несхитною наполегливістю та любов’ю до дітей. Протягом цих років вона сіяла добре і вічне у душі кожної дитини. Любили і поважали її колеги, батьки, учні за чуйне і добре серце, за розуміння, за те, що вона завжди підтримувала ініціативу, заохочувала творчість, помічала і схвалювала найменшу іскринку нового”, – повідомила Ольга Ілащук.

“Пішла з життя дорога людина кожному із нас. Її життя – це її скарб, подарований людям, людським душам, друзям. Совісна і чутлива. Вона рада була добрим словам подяки. У кожному учневі вона залишала частку свого серця”, – додала вона.

Читайте також  Вчителька з Прикарпаття перемогла у престижному конкурсі, батьки у захваті - "Діти її обожнюють"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...