НАТО та Росія на піку конфлікту: астролог Влад Росс назвав дати, коли може статися найстрашніше

НАТО та Росія на піку конфлікту: астролог Влад Росс назвав дати, коли може статися найстрашніше

Період між двома затемненнями — від 20 квітня, на день народження Гітлера, до 5 травня, на день народження Карла Маркса, стане найбільш напруженим у воєнному протистоянні.

Відомий астролог Влад Росс вважає, що в найближчі два-три місяці відбудуться кульмінаційні події у війні, яку розв’язав Кремль в Україні.

Про це він говорив у коментарі ТСН.ua.

За його словами, нещодавній інцидент зі збитим російськими винищувачами американським безпілотником над Чорним морем демонструє, що Путін нагнітає ситуацію, а вступ у війну Євросоюзу та США уже проглядається.

“Нас чекає дуже активна фаза, кульмінація цього протистояння — з одного боку Україна, ЄС і США, а з іншого боку — Китай, РФ та Іран, “вісь зла” викристалізувалася до такої міри, що тепер все ясно… У найближчі два-три місяці відбудеться кульмінація протистояння, в яке можуть вв’язатися війська та сили НАТО”, – прогнозує астролог.

На думку Влада Росса, кремлівського диктатора Володимир Путіна не стримуватиме загроза глобального конфлікту та ядерної війни, оскільки він як людина, що помирає, хоче знищити і себе, і весь світ.

“Нас чекають два затемнення — 20 квітня, на день народження Гітлера, і 5 травня, на день народження Карла Маркса. В період затемнень стається найстрашніше. Місяць травень може стати точкою неповернення. Якщо щось відбудеться в цей час — світу буде непереливки”, – попередив астролог.

Водночас Влад Росс заспокоїв, що все повинно минутися без жахливих наслідків, оскільки попереду “прекрасний аспект між Юпітером і Сатурном 19 червня”, який, за його твердженням, вказує на ймовірну крапку у воєнному протистоянні влітку цього року.

Читайте також  Курс долара та євро цього тижня: чому зростуть валютні ризики

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело