“Буде спекотно”: екстрасенс назвала три найнебезпечніші регіони у березні 2023

“Буде спекотно”: екстрасенс назвала три найнебезпечніші регіони у березні 2023

Медіум Анна Атаманова стверджує, що найскладнішою буде ситуація в Херсонській, Донецькій і Луганській областях.

Екстрасенс, таролог і медіум Анна Атаманова зробила розклад по картах таро на ситуацію на фронті в березні 2023 року. Вона каже, що росіяни планують масштабні обстріли, проте реалізувати їм це не вдасться:

“Більше йде нагнітання ситуації, наведення страху, але планують. Обстрілів в повну міру так, як вони хочуть, не буде, у них не вийде”.

Одним з найбільш небезпечних регіонів Атаманова називає Херсонщину. Там протягом усього місяця не буде вщухати вогонь.

“Там буде дуже “спекотно”. Буде багато смертей. До слова, по Херсонській області будуть непогані новини. Десь, можливо, ми зможемо скористатися якоюсь сильною зброєю. З нашого боку будуть обстріли, але повністю звільнити не вийде. Окупантам ми там покажемо…”, – сказала медіум.

Донецька і Луганська область – це регіони, в яких “пекло” через російських загарбників триває вже не перший місяць. Як каже таролог, у березні 2023 року ситуація продовжує бути складною, проте будуть і позитивні новини.

“На Донецьку область чекає зброя. Там буде застосовуватися зброя. Туди якусь матеріальну допомогу повинні поставити, щоб ми якось зміцнилися. Десь ЗСУ зможуть просунутися, будуть позитивні моменти, але повністю звільнити в березні не зможемо. На Луганському напрямку в березні напружена ситуація, але нічого страшного я не бачу. Потихеньку ЗСУ будуть окупантів “гасити”, – резюмувала Анна Атаманова.

 

Читайте також  22 березня буде велике полегшення: мольфар розповів, що чекає на Україну і як розвалиться Росія

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело