У місті Боярка Київської області працівники станції відмовилися допомогти людині, яку збив поїзд.
Потрапившому під потяг чоловікові відрізало обидві ноги. Замість того, щоб винести потерпілого з рейок і надати йому першу допомогу, працівники станції сховалися. Про це повідомила очевидиця події, вчителька в дитячій школі мистецтв Наталія Прокопчук на своїй сторінці в Facebook.
“14 квітня на ж/д станції Боярка відбувався абсолютно обурливий сюр. Відразу скажу, що акцент обурення більше стосується не самої трагедії, а того що відбувалося після. Людина потрапила під потяг, ампутували обидві ноги. Він продовжує лежати на рейках, на платформі нікого, працівники станції сховалися все до єдиного”, – розповіла жінка.
За її словами, жоден з працівників станції не допоміг прибрати збитого чоловіка з рейок, а поїзди продовжували свій рух.
“В цей же час по тілу проїжджають товарні потяги, не порушуючи графіка, по мосту йдуть діти з музичної школи і спостерігають зверху всю цю жесть.”Ми не маємо права нічого робити, рух перекрити не можемо, поліцію і швидку викликали, до побачення”, – слова співробітниці після того, як кілька небайдужих людей змогли достукатися їй в будку і вже аж трясли за душу від обурення і побаченого жаху”, – розповіла Наталія Прокопчук.
Свідкам аварії довелося випрошувати на станції покривало, щоб накрити потерпілого, і тоді з’ясувалося, що чоловік був ще живий.
“Виявилося що він живий! А його залишили, як шматок м’яса на шляхах, і пустили по ньому ще кілька поїздів. Так вони навіть не перевіряли, чи живий він, їм було наплювати і на те, що на мосту зібралися діти. Діти! Мої діти, мої учні стояли і їхня психіка ламалася і плавився “завдяки” правилам Укрзалізниці”, – розповіла Наталя.
Але не діяли не тільки співробітники ж/д станції, а й “Укрзалізниця” в цілому. Очевидиця події заявила, що намагалася додзвонитися на гарячу лінію залізниці, але трубку ніхто не взяв, і на залишене на автовідповідачі повідомлення не відреагували.
Описаний інцидент викликав бурхливий негативний відгук у коментарях під постом. Користувачі розділилися на тих, хто обурювався бездіяльністю залізничників, і тих, хто пояснював таку поведінку законодавчими прогалинами.
“Вже декілька років (після впровадження нового КПК) відсутній порядок дій залізничників у випадку ДТП чи травмування людей на коліях”, – відмітили у коментарях.
Шукайте деталі в групі Facebook