В Одесі викрили сутенерку, яка під виглядом масажного салону організувала бордель (фото)

33-річна сутенерка зводила повій з іноземними клієнтами.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Одеській області.

Так, працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в Одеській області затримали місцеву жительку, яка під виглядом масажного салону, що працював у центрі міста, організовувала надання послуг сексуального характеру.

Жінка шукала повій віком від 20 до 25 років за допомогою рекламних оголошень в інтернеті та створювала їм умови для роботи з клієнтами, серед яких були іноземні громадяни.

Послуги в салоні коштували від 800 до 1000 гривень. Гроші отримані від протиправної діяльності, сутенерка розподіляла між завербованими жінками.

У ході проведення санкціонованого обшуку в приміщенні «масажного салону» правоохоронці виявили отримані від клієнтів кошти у розмірі 32 тисяч гривень та 200 доларів, електронні носії інформації та рекламні буклети.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (проституція або примушування чи втягнення до заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

На даний час тривають слідчі дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та осіб, які причетні до скоєння злочину.

Читайте також  "Ситуація буде загострюватися": лікар назвав терміни нового сплеску хворих на COVID-19 і його причини

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -