“Почнуть реальне бомбардування”: астролог назвала найнебезпечніші міста цього тижня

“Почнуть реальне бомбардування”: астролог назвала найнебезпечніші міста цього тижня

До 5 лютого на полі бою окупанти влаштовуватимуть бомбардування. Астролог назвала міста, яких може чекати неприємність.

Початок місяця для України буде важким і неприємним. З 30 січня по 5 лютого може статися щось дуже серйозне і неприємне, каже астролог Яна Тимощук.

У своєму прогнозі вона зазначає, що початок лютого будемо бачити друзів і союзників.

“Ми будемо з’єднувати багато сил. Може готуватися якась важлива зустріч, може бути з’їзд. Але буде не все гладко на цьому тижні. На фронті може бути здаватися що ми безсилі, може щось не виходити. З 30 по 5 число буде складний тиждень. Може щось статися”, – додала астролог в прогнозі, передає Главред.

Що чекає Україну на полі бою з 30 січня по 5 лютого
“Можуть бути прильоти і провокації. Ми можемо відчувати себе беззахисними. Енергетично зараз йде занепад. Росія зараз відчуває себе більш впевнено, але це скоро зміниться”, – сказала астролог.

У Вінниці та Києві можуть бути нові звільнення у владі.

“У Києві можуть бути обмеження, це стосується світла. Можуть бути прильоти і руйнування. Бережіть себе. Також тривають звільнення при владі”, – каже астролог.

Астролог попереджає про масове бомбардування міст.

“Остерігайтеся масового скупчення людей. Бережіть дітей. Не ходіть в лютому в ТРЦ. Агресор знищуватиме всіх. Ми можемо побачити, що буде реальне бомбардування по масових скупченнях людей. Я не лякаю людей, але ймовірність прогнозу, що збудеться 80%, не збудеться – 20%”, – говорить астролог, пише Главред.

В Харкові і області будуть втрати, але йде повернення земель, а в Дніпрі розвивається енергія “Диявола”, говорить астролог.

Читайте також  Окупант тиждень ґвалтував українку, а потім застрелив її лежачу матір: волонтерка розповіла страшну історію

“Будуть запускати по місту, але ППО спрацює”, – додала Тимощук.

Запорізький напрямок залишається одним з найскладніших.

“Там людей “ґвалтують” і вводять в страх”, – додала вона.

В Одесі дуже складно буде на цьому тижні.

“Можуть влаштувати ще більші хитрі плани. Будуть і прильоти. Але, це місто сили. Одеса з усім впорається”, – каже астролог.

“Донецька область буде пустелею, я вже говорила. Прильоти, руйнування, люди позбавляються будинків”, – каже Тимощук.

Крім того, “у Мелітополі щось готується. Агресор не помічає людей, а йде за принципом: “Треба знищувати все”.

У Краматорську може бути жорстока бійня. У них може все піти не так, тому-що вони не очікували реакції людей, які знаходяться там.

Які області знаходяться під загрозою наступу
Київ
Суми
Житомир
Вінниця
“Всі ці області знаходяться під ідеєю наступу. Це може трапиться до кінця лютого або середині березня. Можуть влаштувати складний квітень. Ймовірний наступ не увінчається успіхом. Окупанти намагатимуться окупувати Київську область у лютому, але це не вийде. У нашої влади все прораховано, знають з яких сторін це може статися”, – говорить астролог в прогнозі.

Крім того, на Харків Росія готує велику силу і боротьбу.

Коли закінчиться масовий терор України
“Ми будемо відчувати силу і зрушення в травні. 15 аркан “Диявола”, яким володіє Російська Федерація і увійшла на наші території, закінчується саме в травні місяці. Влітку буде набагато простіше”, – каже астролог.

З липня місяця почнеться більш сприятливий період для країни.

“Повне припинення війни може бути з 2025 року”, – додала астролог.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело