“До кінця року буде сидіти у в’язниці”: Порошенку дали невтішний прогноз на майбутнє

Екс-президент України Петро Порошенко може відправитися за ґрати. Йому інкримінують серйозні злочини, зокрема, держзраду, розкрадання в енергетиці та розв’язання війни. Майно Порошенка можуть конфіскувати вже до кінця червня.

Про це заявив юрист Андрій Портнов в ефірі телеканалу NewsOne.

“Я вірю і сподіваюся, що до кінця року Порошенко обов’язково буде сидіти у в’язниці”, – заявив Портнов.

Портнов розраховує на те, що вже до кінця червня все майно колишнього президента Порошенко буде заарештований. І для цього немає жодних юридичних перешкод.
“До кінця червня все майно Порошенка буде конфісковано на користь держави. А сам олігарх сяде в клітку до кінця цього року”, – додав юрист.

Важливий фактор – слідчі відомства відкривають справи без примусу з боку суду (як це зазвичай буває, коли правоохоронці не горять бажанням що-небудь розслідувати). А САП, швидше за все, взагалі сама ініціювала справу проти президента.

Портнов впевнений, що нова влада на чолі з новим генпрокурором повинні заново взятися за такі справи, як розстріл на Майдані та спалення людей в одеському Будинку профспілок. Юрист додав, що перш за все, зараз увагу потрібно приділити актуальним справам. Такими він вважає підозри розкрадань в оборонній сфері Порошенко і наближених до нього. А також інші корупційні схеми, які, на думку Портнова, очолювалися екс-президентом.

Читайте також  “Все було ідеально!”: Катерина Кухар вийшла заміж. Шанувальники радіють

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -