Всі передбачення про Україну: чи варто вірити Нострадамусу, Ванзі та мольфарам…

достовірність ще сумнівніша, ніж передбачення французького астролога.

Справа у тому, що Ванга на відміну від Нострадамуса не залишила списку своїх пророцтв навіть у віршованій формі. Існують аудіо- та відеозаписи бесід з провидицею, проте конкретики у них щодо майбутнього мало.

А усі конкретні передбачення з’явилися завдяки численним помічникам, учням, сусідам, родичам, журналістам, які, за їхніми словами, колись озвучила ясновидиця у приватних бесідах. А ще частіше ці пророцтва просто вигадують.

Відповідно до них, ясновидиця передбачила загибель підводного човна «Курськ», теракти в США 11 вересня 2001 року, обрання Барака Обами, пандемію коронавірусу та навіть Третю світову війну, щоправда вона мала початися у 2010 та завершитися у 2014 році. Жодних доказів, що саме Ванга озвучила ці пророцтва, немає, а оприлюднили ці пророцтва (окрім останнього) вже постфактум. Так само з прогнозами на 2023 рік.

Наприклад, британський таблоїд The Sun наводить такий список передбачень Ванги на 2023 рік:

  • зміна орбіти Землі;
  • сонячні цунамі;
  • випробування біологічної зброї на людях;
  • аварія на АЕС;
  • початок вирощування людей у лабораторіях та припинення природних пологів.

Список передбачень на минулий 2022 рік був не менш екзотичним — від страшної посухи і нашестя сарани в Індії до пандемії сибірського вірусу та вторгнення інопланетян.

Схожі списки регулярно публікують і українські ЗМІ. Щодо передбачень Ванги про Україну, то найпопулярнішим є пророцтво, що наша країна очолить союз з п’яти держав. Щоправда, воно ходить мережею вже щонайменше десять років, а час його здійснення регулярно зсувається на наступний рік.

Також у тренді передбачення Ванги, що Україну чекають важкі часи, проте все зміниться, коли до влади прийде жінка.

Імовірно, цей прогноз є відлунням передвиборної кампанії до Верховної Ради 2007 року. Тоді на телебаченні активно транслювали ролики із фейковими передбаченням Нострадамуса та Ванги. У першому йшлося про «даму», яка зійде на «престол» і «без війни чуму переможе». А у другому розповідалося про «біле воїнство», під керівництвом якого «після довгих-предовгих труднощів люди заживуть дуже добре». Замовником цієї реклами називали Юлію Тимошенко, хоча вона це спростовувала.

Читайте також  Тримаєтеся? “Пройдуться справжнім смертельним тайфуном”: Наступниця Ванги зробила приголомшливе передбачення на 2018-й рік

Пророцтва екстрасенсів та мольфарів про Україну: коли закінчиться війна

В Україні вдосталь і власних провидців та різних екстрасенсів, які знають, коли закінчиться війна. Як мінімум, їхні коментарі та пророцтва регулярно публікуються у ЗМІ.

Щодо цих передбачень також діє загальне правило віщунства — чим вони конкретніші, тим менша імовірність, що вони справдяться. Наприклад, учасник «Битви екстрасенсів» Макс Гордєєв у квітні минулого року стверджував, що війна закінчиться за два-три місяці — у липні-серпні 2022-го. Щоправда, він уточнював, що для повернення Криму та Донбасу треба буде почекати три роки.

У липні він казав, що переломний момент настане у серпні, а у жовтні вже пророкував, що активна фаза війни завершиться у березні 2023 року. У грудні екстрасенс озвучив два різних прогнози. За одним, увесь 2023 рік буде складним, а повна перемога зі звільненням усіх територій може статися протягом двох років. За другим, переможним може виявитися листопад 2023 року.

Аналогічні прогнози і в інших вітчизняних віщунів. На початку повномасштабного вторгнення, повторюючи Арестовича, вони пророкували завершення активної фази війни протягом кількох місяців, а коли цього не сталося, почали робити більш виважені передбачення.

У мережі також можна прочитати, що війну в Україні перебачили не лише Нострадамус та Ванга, але й українські мольфари — карпатські знахарі, яким приписують надприродні здібності. З цього приводу зазвичай згадується Михайло Нечай, якого називають останнім справжнім мольфаром.

Ще у 2009 році він розповідав, що «Україна розпалася на два табори», а «один народ, свій став ворогом між собою і це третя сторона зробила». Але тоді це звучало як констатація факту, а не прогноз на майбутнє.

Читайте також  Кремль готується до закінчення війни з Україною: таролог передбачає настання миру

Передбачення у мольфара Нечая теж були нерайдужні. Він розповідав, що Україна зникне з карти, Закарпаття відійде угорцям та чехам, Галичина — полякам, Буковина — румунам, а Схід — росії. Щоправда, за його словами, це будуть тимчасові явища, і згодом Україна знову постане.

Інший прогноз був взагалі апокаліптичний. Озвучив його Нечай у відповідь на запитання, чи чекає цивілізацію кінець у 2012 році. «Після цього вже близиться катастрофа всесвітня. Будуть страшні катаклізми. Зірветься третя світова. І залишиться від людства лиш третинка», — сказав тоді мольфар.

Тож будемо сподіватися, що ці пророцтва не справдяться. Тим паче, що такий прецедент вже є. Саме Нечаю приписують передбачення, зроблене у 2010 році — що Януковича мали вбити за три роки. Проте той залишився живий, хоча і втік на початку 2014 року з України.

У будь-якому випадку передбачення та пророцтва вкрай сумнівна справа і спиратися на них у плануванні свого майбутнього не варто.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело