Таролог спрогнозувала, в які дні грудня українцям варто чекати найбільше обстрілів

Таролог спрогнозувала, в які дні грудня українцям варто чекати найбільше обстрілів

Таролог Людміал Хомутовська особливо зазначила, що російські окупанти продовжуватимуть “накривати” Україну снарядами і ракетами.

В останні десять діб грудня російські окупанти будуть масово намагатися зломити українців обстрілами. Такий прогноз зробила відомий український таролог Людмила Хомутовська в інтерв’ю Славі Дьоміну.

“Перше, що потрібно зрозуміти – грудень буде різний. У нас будуть і хороші новини на рівні того, що у нас буде нові перемоги. А з іншого боку – будуть протиріччя. Інформація, яку ми буде отримувати, не зовсім буде нас радувати. Іноді ми будемо в ступорі. […] Напруга є перші 10 днів. Це буде напруга з грошима і цінами. А останні 10 днів грудня йдуть під егідою сили. В цей час нас будуть намагатися зломити, і в цей час буде найбільше обстрілів”, – сказала вона.

Хомутовська вважає, що дуже інтенсивно російські окупанти будуть нападати напередодні свят.

“Масовані обстріли будуть і перед Новим роком, і в районі старого Різдва. Але вони точно будуть”, – каже таролог.

На думку Хомутовської, у російських окупантів немає чіткого плану чи графіків обстрілів.

“Вони все вирішують в “ручному режимі”. Тобто, коли встали з поганим настроєм, тоді і стріляють. Може бути й обстріл в перших числах грудня”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, згідно з прогнозом астрологів Олексія і Анни Суханових, існує ймовірність звільнення великих міст України від окупантів РФ. За їхніми даними, цілком можливий переломний етап на користь України в ході війни, розв’язаної російськими окупантами. Однак не виключена інтенсифікація бойових дій, а також збільшення обстрілів, в тому числі в нових містах.

Читайте також  Таролог відповіла, чи буде РФ бомбити Україну на новорічні свята

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело