Таролог Хомутовська назвала найважчі дні грудня: “Буде найбільше обстрілів”

Таролог Хомутовська назвала найважчі дні грудня: “Буде найбільше обстрілів”

Експерт дала прогноз на кінець цього року. Вона заявила, що окупанти будуть “накривати” Україну снарядами напередодні Нового року та Різдва.

Відомий український Таролог Людмила Хомутовська дала прогноз на грудень 2022 року. Вона зазначила, що російські окупанти продовжуватимуть “накривати” нашу країну снарядами. Найбільш напруженими будуть перші числа місяця, а також кінець року. А ось середина буде відносно спокійною.

Ось що таролог Хомутовська сказала в інтерв’ю Славі Дьоміну:

“Напруга є перші 10 днів. Це буде напруга з грошима і цінами. А останні 10 днів грудня йдуть під егідою сили. В цей час нас будуть намагатися зломити, і в цей час буде найбільше обстрілів”.

Найбільш інтенсивно нападатимуть саме напередодні свят, уточнила Людмила.

“Масовані обстріли будуть і перед Новим роком, і в районі старого Різдва. Але вони точно будуть”, – додала таролог.

Вона також уточнила, що в Росії немає чіткого плану або якихось графіків. Можна сказати, що масові ракетні обстріли по мирних містах України вони здійснюють “за настроєм”.

“Вони все вирішують в “ручному режимі”. Тобто коли встав з поганим настроєм, тоді і стріляє. Може бути обстріл у перших числах грудня”, – додала Людмила Хомутовська.

Читайте також  Таролог Яна Тимощук відповіла, чи може Росія повторно напасти на Україну через десятки років: "Не секрет"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело