Чоловіків, що не працюють, пропонують відправляти до ЗСУ

Президенту України Петру Порошенку запропонували відправляти в армію чоловіків, які ніде не працюють

Подібне рішення матиме позитивний вплив на боротьбу і з тими, хто працює неофіційно, і з тими, хто не хоче працювати в принципі.

«В Україні приблизно 200 тисяч безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в Державній службі зайнятості. Держава виплачує їм допомогу з безробіття і зазнає збитків через це. Чому б не відправляти в армію тих, хто не хоче шукати роботу?», – зазначає автор петиції, розміщеної на сайті глави держави.

Ініціатор проекту пропозиції також підкреслює, що в Україні зменшилася кількість тих, хто бажає служити за контрактом і ВСУ неудокомплектовані особовим складом.

«Було б правильно відправляти в армію в першу чергу тих, хто не працює і не платить ніяких податків. Це допомогло б боротися і з тими, хто працює неофіційно», – упевнений автор ініціативи.

Відзначимо, за два дні з початку реєстрації петиції її підписали лише 13 чоловік. Для того, щоб пропозиція була розглянута Петром Порошенко свої підписи повинні поставити 25 000 людей.

Нагадаємо, навесні 2017 року в Україні в армію повинні закликати більше 14 тисяч чоловік у віці від 20 до 27 років. Всього весняна призовна кампанія коштуватиме держбюджету 46,5 млн грн, де 45,2 млн – це одноразова матеріальна виплата новобранцям, тобто по 3200 грн кожному.

Читайте також  Як призовники відмазуються? Вони просто дверей не відчиняють, – військовий комісар області Володимир Ярмошук (ФОТО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -