Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: “Я не Бог, але…”

Після питання про особисте життя екстрасенсу та його передчуття війни, Григорій Решетник не міг не поставити найочікуванішого питання

За більш ніж 200 днів війни українці дуже втомилися від незліченних передбачень експертів, розвідок та аналітиків про те, коли вона закінчиться.

Ми всі вже чули про кінець воєн на Великдень, на 9 травня, у серпні… Але всі ці дати давно пройшли і хоча ЗСУ і звільняють пункт за пунктом, кінця краю імперської Росії та хворих амбіцій путіна не видно.

Тепер за справу взялася найвідоміший екстрасенс, дуже похмурий ясновидець, переможець “Битви екстрасенсів” Хаял Алекперов. Саме він став новим гостем у студії Григорія Решетника у проекті “Як ти?”.

Після питання про особисте життя екстрасенсу та його передчуття війни, Григорій Решетник не міг не поставити найочікуванішого питання:”Коли закінчиться війна в Україні?”.

“Ви розумієте, я ж теж перебуваю в Україні, молюся за неї… Там полонені є- молюся за полонених. Фото мені відправляють, я не відстаю від своєї допомоги. Я хочу, щоб усім було добре. Я не Бог, ясна річ “Десь я побачив наступний рік, березень-квітень, ось ці місяці. Я можу помилятися, але в цей час щось буде. Далі я не можу побачити. Це хороші емоції, десь після березня”,- спокійно відповів. Алекперов подарувавши українцям хоч і примарну, але надію.

 

Читайте також  Путін збирається підписати угоду з Лукашенком і Януковичем - військовий експерт

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело