Третя світова: у Сербії готуються до потужних атак Косово

Третя світова: у Сербії готуються до потужних атак Косово

31 липня 2022 року стабільність відносин між Сербією та Косово опинилася під загрозою. Більше того, у конфлікт були готові втрутитися Міжнародні сили під керівництвом Організації Північноатлантичного договору.

Силові підрозділи Косова нібито готують напад на сербів у північних районах частково визнаної держави.

Про це заявив президент Сербії Олександр Вучич, повідомляє РБК-Україна з посиланням на SD.

“Думаю, що ми ніколи не були у складнішій і тяжкій ситуації, ніж сьогодні. Чому це я сказав? Приштинський режим намагається, уявляючи себе жертвою, використовувати настрої у світі”, – сказав президент Сербії.

Він додав, що на адміністративні пункти відправили дві одиниці з 21 тонного палива, щоб зупинити тих, хто має сербське посвідчення особи.

“Все це має розпочатися сьогодні опівночі, з одночасним переконанням сербів відмовитись від номерів КМ”, – сказав Вучич.

Нагадаємо, сьогодні у Косівсько-Митровицькому окрузі на кордоні з Сербією пролунали звуки стрілянини та сирени. Косівський спецназ уже стягнув свої сили.

Напередодні міністр закордонних справ Сербії Нікола Селакович заявив, що новими правилами косовські албанці готують “пекло” для сербів. З цього приводу має виступити зі зверненням сербський президент Олександр Вучич.

Читайте також  Володимир КЛИЧКО: «Якщо Україна програє, розпочнеться Третя світова війна»

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело