“Батько три дні помирав у страшних муках” – сім’я звинувачує медиків у смерті родича

Поліція розслідує смерть 66-річного Геннадія Дячука із Нетішина на Хмельниччині.

Помер у лікарні. Рідні звинувачують у смерті родича медиків. Кажуть, спочатку його навідріз відмовилися госпіталізувати. Потім не надали належної медичної допомоги.

“Ми привезли батька у лікарню. На каталці він корчився і стогнав від болю, кричав і благав про допомогу, а лікарі навідріз відмовлялися його госпіталізувати. Після скарги головному лікарю його все ж поклали у лікарню, та не в терапію, а в хірургію. Там йому зробили кардіограму, взяли аналіз крові і поміряли тиск. Це все, що було зроблене. Коли вже почав задихатися, відправили до реанімації. Нам сказали, у нього відмовили нирки. Батько три дні помирав у страшних муках. Тепер лікарі покривають один одного, кажуть, не чарівники і молодість не повертають. Причини смерті теж вказують різні. Я на батьковій могилі поклялася, що винні в його смерті будуть покарані. Не хочу, щоб через таких лікарів ще якась родина стояла на цвинтарі”, – розповідає кореспондентові Gazeta.ua Анна Дячук, молодша донька покійного.

Медики свою бездіяльність заперечують. Кажуть, хворого як могли, так і лікували.

Розтин провели, але в медичних документах відомості про нього відсутні. Остаточну причину смерті встановить судмедекспертиза. Її результати будуть відомі за місяць.

Читайте також  Туроператора IdrisKa tour запідозрили в шахрайстві: сотні людей не змогли скористатися путівками

Шукайте деталі в групі Facebook


-