Росія може почати масові обстріли України, – The New York Times

Таким чином Кремль може відповісти на поставки в Україну нових систем зарубіжних озброєнь

Вже найближчим часом стане зрозуміло, наскільки серйозні артилерійські удари готовий наносити Київ по путінських військах і військових об’єктах.

Як повідомляє ТСН, про це йдеться в матеріалі видання The New York Times.

За даними видання, “моментом істини” буде наступний масований ракетний обстріл території України з боку Росії, після якого стане зрозуміло, чи зможе Київ утриматися і не завдавати удару у відповідь по території РФ.

“США заявили, що по території Росії удари не будуть наноситися (і це повторив вчора Зеленський). Але в Україні є території, які Москва вважає своїми (Крим) або юридично визнала (Донбас). Що буде, якщо удари новою зброєю Україна почне наносити вглиб цих територій – незрозуміло. Теоретично це може викликати ескалацію”, — йдеться в матеріалі.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що заклики України надати зброю далекої дальності спрямовані на захист території України, а не атаку території Росії, як вона зробила з Україною.

Тим часом, президент США Джо Байден повідомив, що Сполучені Штати не відправлятимуть Україні ракетні системи, здатні завдавати ударів по Російській Федерації.

Читайте також  Таролог назвала міста, на які окупанти скинуть десятки бомб до кінця серпня

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело