Історик розповів, що Путін терміново звернувся за допомогою до шаманів

Відомий політолог заявив про проведення спеціального обряду для Володимира Путіна, після якого шамани йому пообіцяли, що він “стане кращим за всіх правителів світу“.

Вірити чи не вірити в надприродне – справа суто особиста. Ось тільки якщо українці в таке не вірять в більшості, то більше третини росіян вірять в чаклунство, псування і пристріт. А ось Президент Росії Володимир Путін і зовсім цьому приділяє дуже велике значення.

Так, стало відомо, що перш, ніж зважиться напасти на Україну, російський диктатор Володимир Путін, як мінімум, двічі робив обряди з шаманами.

Є інформація, що було два ритуали – один в бочаровому струмку, а другий на Алтайському краї. Він додав, що шаманов до Путіна привів Міністр оборони РФ Сергій Шойгу, який “поспішав стати маршалом перемоги”. Російський диктатор повірив їм, адже його досвід спілкування з ними тягнеться ще з нульових років.

Така думка висловивши російський історик, політичний аналітик, публіцист Валерій Соловей в ефірі Фейгін LIVE.

За його словами, саме шамани стали причиною відмови від початкового плану Герасимова.

“Ті, хто надихнули його на подвиги ратні, хто привів його до того, що він фактично скасував початковий план Герасимова (начальника штабу ЗС РФ – ред.), вони за це жорстоко поплатилися. Початковий план Герасимова передбачав те, що російські війська протягом трьох тижнів переступатимуть кордони України. Йшлося про те, щоб бомбити, бомбити, довбати ракетами, використовувати артилерію, використовувати Військово-повітряні сили… Тільки після того, як буде підірвана військово-цивільна інфраструктура, – почати наступ”, – заявив Соловей.

Читайте також  Армія США перекинула ударну групу авіаносців та винищувачів ближче до КНДР

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело