Кінець Путіну: США відправлять в Україну “зброю судного дня”. Ось і почалося

Кінець Путіну: США відправлять в Україну “зброю судного дня”. Ось і почалося

Українські захисники незабаром зможуть протистояти повітряним атакам з боку окупаційних військ Росії.

Нарешті Україна зможе ще більше захистити своє небо від російських ракет. У цьому повинні допомогти сучасні американські системи протиповітряної оборони під назвою Patriot.

Як повідомляє УП, про це йдеться в матеріалі авторитетного видання The Washington Post.

“Законопроект, схвалений у четвер 86 голосами проти 11, передбачає загальну військову допомогу в розмірі 20 мільярдів доларів, яка, як очікується, профінансує передачу передових систем озброєння, таких як ЗРК Patriot і далекобійна артилерія”, – сказано в матеріалі.

Українська влада просила Вашингтон поставити Києву ЗРК Patriot ще до початку війни. Тоді в Білому домі заявили, що відправка Україні ще однієї партії озброєння може якимось чином бути розцінена Москвою як провокаційні дії.

Раніше повідомлялося, щоб захистити територію країн НАТО від потенційної загрози з боку Росії, США передислокували два ЗРК Patriot з Німеччини до Польщі.

ЗРК Patriot – це американський зенітно-ракетний комплекс, розроблений компанією Raytheon. За час існування комплекс отримав ряд модифікацій, нині найостанніша PAC 3. Це дорогий і ефективний ЗРК, який використовується кількома країнами світу. Імовірність ураження літака становить 0,8-0,9, тактичної ракети — 0,6-0,8. Вартість однієї ракети становить близько 3 млн доларів.

Читайте також  Медики заявили про шкідливість раннього підйому

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело