Чекаємо 12 червня: експерт розповів, що в цей день оголосить Путін

Чекаємо 12 червня: експерт розповів, що в цей день оголосить Путін

Саме ця дата, після 9 травня, є знаковою для бункерного президента Росії. Може прозвучати гучна заява.

На параді 9 травня Путіна не оголосив масштабну війну Україні з витікаючою загальною мобілізацією. Наступною знаковою датою для Кремля може бути 12 червня, коли в РФ.

Як повідомляє ТСН, такими прогнозами поділився військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, в цей день Путін може звернутися до своїх громадян із заявою про те, що Росія захопила частину України.

За його словами, по Маріуполю анексія де-факто вже оголошена, тому що ще до 24 лютого Росія визнала самопроголошену “ДНР” в межах адміністративних кордонів Донецької області. А Маріуполь-Це Донецька область.

“Тому з точки зору Росії він де-факто вже анексований. Залишається Херсонська область. Так, ось тут є ризик, що вони можуть спробувати оголосити про її анексію. В якому вигляді? Ми тут можемо тільки гадати. Або у вигляді “ХНР”, як це було в Донецьку і Луганську, або якогось Таврійського регіону, об’єднавши з Кримом… в принципі, це неважливо… чергова спроба незаконної анексії території України може спричинити за собою новий пакет санкцій від західних партнерів… і я думаю, що Росія це розуміє. Тому вони вагаються, робити це чи ні. І вже втретє вони переносять цей незаконний референдум в тій же Херсонській області”, – зазначає він.

Жданов підкреслює, якщо дивитися суто з точки зору економіки, то Росія отримала дуже багато досягнень, захопивши південний схід України.

По-перше, Росія отримала сухопутний коридор до Криму, як вони про це і мріяли.

По-друге, постачання енергоресурсів до Криму, а саме газу і світла з материкової України.

Читайте також  Окупанти запровадили смертну кару: яка ситуація в Маріуполі 3 червня

“Правда, газ і раніше йшов. А по світлу – в їхніх руках Запорізька АЕС в Енергодарі. Вони можуть впливати на 15% енергосистеми України”, — зазначає Олег Жданов.

По-третє, вони вже мають воду в Крим.

“Це ще одна з обіцянок Путіна, яка є виконаною. Північно-Кримський канал працює на повну потужність, і вода вже майже дійшла до Сімферополя”, – говорить військовий експерт.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело