Психологи пояснили, чому жінкам подобаються веселі чоловіки

Каліфорнійські вчені зі Школи медицини виявили, що жінки найчастіше симпатизують чоловікам, які здатні їх розсмішити. Цей потяг закладено в жінках на генетичному рівні.

В експерименті американських науковців взяли участь 22 особи віком від 6 до 13 років. Дослідники сканували їхній мозок під час перегляду смішних роликів. Серед показаного були ролики за участі тварин, з танцями сноубордистів, передає liza.ua.

Наприкінці учасники експерименту переглянули кілька нейтральних відео з пейзажами природи та зображеннями дітей.

З’ясували, що мозкова активність у дівчаток підвищувалася під час перегляду саме смішних і кумедних роликів. Це показує їхню схильність і чутливість до всього смішного і милого.

Отже, доведено, що статеві відмінності у сприйнятті комічних ситуацій проявляються ще в ранньому дитинстві. Саме тому жінки вибирають веселих чоловіків, переконані науковці. Адже жіночий мозок, а особливо зона, що відповідає за реакцію на задоволення, виявляється краще підготовленою до сприйняття смішних і комічних ситуацій.

Психологи встановили, що одружені чоловіки подобаються жінкам більше, ніж холостяки. Фахівці пояснюють цей факт тим, що одружені чоловіки вміють брати на себе зобов’язання і відповідальність. Крім того, дівчата, які в дитинстві не отримали достатньо любові від батька, у дорослому віці прагнуть “добрати” ці емоції від партнера.
Джерело – gazeta.ua
Читайте також  Лікарі Ізраїлю виписують рецепти на секс-послуги: інновації в медицині

Шукайте деталі в групі Facebook