Кінець війни в Україні: Данилов вперше назвав конкретні терміни, коли орків не стане

Кінець війни в Україні: Данилов вперше назвав конкретні терміни, коли орків не стане

Подробиці

Стало відомо, коли всіх окупантів можуть вибити назад на болота
Весь світ з нетерпінням чекає на контрнаступ ЗСУ, і секретар РНБО Олексій Данилов вперше розповів, коли може відбутися довгоочікувана перемога над орками. В інтерв’ю Report він не виключив, що війну в Україні вдасться завершити до зими.

Данилов підкреслив, що військові дії продовжуватимуться доти, доки ВСУ не звільнять усі окуповані території, а контрнаступів при цьому може бути кілька.

Секретар РНБО заявив: “До зими ми хочемо повністю завершити війну. У нас є спільний план – звільнити всі наші території від терористів, що напали на нас. Єдине питання – час. Чи буде проведена одна або кілька операцій, залежить від багатьох обставин. Ми не обмежуватимемося часом, будемо боротися скільки буде потрібно”.

Олексій Данилов також зазначив, що Україна завдає рашистам ударів там, де вони найменше цього очікують. Він зазначив, що і з контрнаступом буде так само – наші захисники мають кілька варіантів дій.

Крім того, він висловився і про застосування росіянами ЯЗ – за його словами, рашисти можуть зробити будь-що.

Не обійшов Данилов і білорусь – він переконаний, що рф не вимагатиме від лукашенка напасти на Україну, оскільки в його країні буде внутрішній опір.

Читайте також  Будуть потужні атаки Росії: астролог розповіла про удари по Кремлю. Все відбудеться до 13 березня

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело