Протести у Венесуелі: кількість загиблих сягнула майже 40 осіб

У столиці Венесуели Каракасі був застрелений ще один протестувальник, одна людина померла від травм. Таким чином кількість жертв протестів, починаючи з початку квітня, зросла до 39 осіб.

У Венесуелі внаслідок зіткнень демонстрантів та поліції у середу, 10 травня, загинув ще один протестувальник. Під час масових акцій протесту у столиці Венесуели Каракасі смертельне вогнепальне поранення отримав 26-річний учасник акції. Крім того, близько 80 учасників масових демонстрацій у середу отримали поранення.

Також у середу у лікарні міста Меріда 32-річний чоловік помер від поранень, отриманих під час демонстрацій 8 травня, повідомляє агенція dpa. Таким чином, кількість загиблих під час протестів людей, починаючи з початку квітня, досягнула 39 осіб. Переважна їхня більшість – прихильники опозиції, проте жертви є також серед представників органів безпеки та прихильників влади країни.

Масові демонстрації проти президента Венесуели Ніколаса Мадуро тривають з початку квітня. Демонстранти та опозиція вимагають відставки президента-соціаліста, який, на їхню думку, намагається встановити в країні авторитарний режим. За останній місць в країні було заарештовано понад 1300 осіб, а близько 250 цивільних осіб предстали перед військовим трибуналом. З метою подолати гостру політичну кризу Мадуро оголосив про свої наміри зміни конституцію країни, проте опозиція відкинула цю ідею.
Президент закидає опозиції підготовку державного перевороту за підтримки адміністрації президента США Дональда Трампа. Нещодавно спікер венесуельського парламенту Хуліо Боргес зустрічався з високопоставленими представниками уряду в Вашингтоні.

Читайте також  Коли дивлюся на це фото, то хочеться не просто плакати, а кричати! Бо жити б йому! Тернопільського студента, знайшли мертвим

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -