Завтра в Івано-Франківську “євробляхарі” будуть пікетувати ОДА

Акцію протесту проведе місцева організація “Авто Євро Сили”. У цей же час акції непокори відбудуться в інших містах країни.

Власників автомобілів на іноземній реєстрації “Авто Євро Сила” закликає до акцій протесту по всій країні. Завтра пікет проведуть франківські “бляхарі” під обласною держадміністрацією.

Як пояснюють в “Авто Євро Силі”, вони протестують проти “антинародних законів 8487-8488, які 8 листопада цього року ухвалила Верховна Рада України, не врахувавши пропозиції ГО “Авто Євро Сила”. Свої правки до законопроектів, кажуть в організації, вони подавали для того, аби “кожен українець міг за доступні гроші розмитнити свій автомобіль, а не за ті здирницькі ціни, які встановили і підтримали народні депутати”.

Акція в Івано-Франківську почнеться о 10 год. ранку 20 листопада на площі перед ОДА.

Нагадаємо, 8 листопада народні депутати проголосували в цілому за законопроект, що знижує акцизи на розмитнення автомобілів. Втім активісти “Авто Євро Сила” не задоволені прийнятим законом.

Народний депутат Юрій Дерев’янко порахував, скільки насправді доведеться заплатити за розмитнення “євроблях”. ІНФОГРАФІКА

Читайте також  “Я вас всіх поріжу!”, – водій вантажівки намагався переїхати “євробляхарів” (фото, відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -