Головний бойовик РФ звернувся до Путіна: “голову покажіть! Ви програли Україні…”

На поразку Путіна вже вказують його наближені бойовики, які починали вторгнення на Донбас

Всім відомий екс-співробітник ФСБ, прихильник Путина і його ж особистий бойовик з “ДНР-ЛНР” Гіркін (Стрєлков) не витримав і зірвався на бункерного президента Росії.

За його словами, Путін програв війну з самого початку вторгнення в Україну, оскільки йому вішали локшину на вуха щодо стану російської армії і її боєготовності.

“Блискавична війна”, за словами Гіркіна, не вийшла тому, що Путіну давали неправдиві дані про реальний стан справ і настрої жителів держави, в яке Він наказав ввести війська.

“Покажіть голову того, хто дав вам абсолютно неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, завдяки якій ви прос*Алі золоті дні, коли міг бути здійснений бліц-криг. Його ви не зробили саме тому що у вас помилкове уявлення про оперативну обстановку в Україні. Голову покажіть! Одну хоча б. Ось з цього потрібно починати, з кадрів. Не почнете-війна буде програна”, – сказав терорист, якого цитує оглядач.

Раніше Гіркін звинуватив підрозділи з Чечні в піарі на взятті міста Попасна. За його словами, всупереч заявам глави Чечні, кадирівці не мають ніякого відношення до захоплення населеного пункту.

Сепаратист стверджує, що Попасна була взята без “будь-якої (крім медійної) реальної участі кадирівців”. Цю інформацію Кавказ.Реалії підтвердили в чеченському добровольчому батальйоні, що бореться на боці України. Співрозмовник, який попросив не вказувати його імені, додав, що кадирівці “не в перший раз приписують собі перемоги, здобуті іншими окупантами, що веде до невдоволення і роздратування у бійців інших російських підрозділів”. За його словами, кілька разів це вже призводило до відкритих конфліктів.

Читайте також  Путін назвав всі країни СНД потенційними об'єктами терористичних атак

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело