Путін готовий оголосити воєнний стан і напасти на другу країну

Путін готовий оголосити воєнний стан і напасти на другу країну

Глава Національної розвідки США Авріл Хейнс заявила, що Президент Росії Володимир Путін спробує за допомогою армії продовжити коридор через південні регіони України в Придністров’ї.

Уже весь світ побачив, що між амбіціями і можливостями Володимира Путіна є невідповідність. Саме тому у розвідці США вважають, що війна між Україною та Росією, ймовірно, стане “більш непередбачуваною та ескалаційною” найближчими місяцями. Більше того, ідуть розмови про відкриття другого фронту.

Так, під час виступу у Сенаті очільниця Національної розвідки США Авріл Хейнс заявила, що на тлі безуспішної “спецоперації” в Україні Президент Росії Володимир Путін, ймовірно, оголосить воєнний стан у РФ та розв’яже війну на окупованій території Молдови. Про це пише Цензор.НЕТ з посиланням на AFP News Agency.

Мова йде про початок бойових дій на територію контрольованого Росією Придністров’я. Водночас Авріл Хейнс не уточнила, чи має наразі РФ потенціал на виконання такої забаганки Путіна.

Крім того, розвідка США дізналася, що російській лідер також планує вести довготривалу війну в регіоні, сподіваючись на те, що США та Європа “втратять рішучість” у протидії такій агресії.

При цьому Президент Молдови Майя Санду переконана, що її країна перебуває в безпеці і не треба побоюватися російської військової інтервенції у непідконтрольному Придністров’ї. Саме так вона прокоментувала заяву голови Національної розвідки США Авріл Хейнс про те, що президент Росії Володимир Путін спробує продовжити коридор через південні регіони України в Придністров’я.

“Немає приводу говорити про ризики в найближчі місяць-два. Вважаю, що ми в безпеці. Представник США сказала, що є ризик, але вона не говорила, що це може статися. Цей ризик був завжди. Як я зрозуміла, вона нічого не сказала нового. Вона сказала, що до цього Росія мала плани, вони були відомі. Зараз Росія не має конкретних планів. Відповідно, всі сценарії можливі. Але я повторюю, для громадян Молдови немає приводу для занепокоєння”, — сказала Санду.

Читайте також  Астрологиня про Путіна: всі, хто знав дату його народження, – мертві, а натальна карта переписана

Президент також пообіцяла, що влада поінформує населення, якщо ситуація зміниться.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело