“Позаурочні” заняття: Вчительку спіймали на гарячому зі школярем (Фото)

Вчителька поплатилась за “позаурочні” заняття з учнем

В США вчителька попалась на гарячому, коли чекала свого учня, щоб провести з ним вдома цікавий вечір.

Про це повідомляє New York Post.

Школяр допоміг батькам та поліції спіймати зловмисницю та привів їх до неї додому, де вона, запаливши свічки чекала на свою чергову юну жертву.

Любовний зв’язок між вчителькою і школярем запідозрили батьки хлопчика. Вони не могли зрозуміти, навіщо йому стільки додаткових занять по природничим наукам після уроків.

Тоді вони разом з місцевим шерифом перевірили телефон підлітка, де знайшли відверті фотографії

Молода 22-річна Хантер Дей працювала вчителем природознавства в американській школі в Юконі. Крім того жінка буза заміжня за вчителем, який працював у тій же школі.

Правоохоронці вирішили спіймати непристойну вчительку на гарячому. Коли разом із учнем вони підійшли до будинку, хлопчик отримав повідомлення від учительки: “Двері, як завжди відкриті”.

Коли вони зайшли до будинку, то побачили, що жінка у всій красі чекала на гостя. Вона одягла короткі шорти, запалила свічки та приготувала місце для любовних утіх.

Це класичний випадок серйозного порушення громадського договору. Шкільним вчителям доручено захищати і навчати наших дітей, а не зв’язуватися з ними незаконними сексуальними стосунками”, – сказав шериф Кріс Уест.

Хантер Дей заарештували. Наразі поліція та школа проводить розслідування. Ціна її звільнення під заставу встановлена в розмірі $ 85 тисяч.

Читайте також  Розпуск парламенту, скасування недоторканності та імпічмент. Як Зеленський грається з вогнем

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -