Буде важкий період: всіх українців попередили. Дай Бог, щоб протрималися

Буде важкий період: всіх українців попередили. Дай Бог, щоб протрималися

На Україну чекає важкий період у війні з РФ, який триватиме кілька тижнів або місяців.

Зараз Україна очікує великої допомоги від іноземних партнерів, зокрема в рамках ленд-лізу. Однак, поки ця допомога надійде, період в зіткненнях з Росією буде нелегким.

Про це сказала заступник Міністра оборони Ганна Маляр на пресконференції 11 травня.

“Попереду нас чекає складний і тривалий етап боротьби до повного очищення нашої країни і встановлення суверенітету в державних кордонах. Тому що в Росії ще багато ресурсів, які вона може використовувати вже найближчим часом”, — висловилася вона.

Маляр також стверджує, що зараз деблокада Маріуполя військовим шляхом неможлива.

“Якби була хоч одна можливість провести деблокаду міста військовим шляхом, то керівництво країни її б використовувало. ЗСУ роблять все, що від них залежить, щоб цю ситуацію виправити…Ми повинні розуміти, що ця тема дуже чутлива і кожне слово може бути використане ворогом і нашкодити нашим захисникам”, – сказала заступник Міністра оборони.

При цьому варто відзначити, що згідно з прогнозом колишнього командувача сил США в Європі генерал-лейтенанта Бена Ходжеса, завдяки ленд-лізу українці “спробують до кінця літа повернути Росію на рубежі, які вона займала до 23 лютого”, таким чином, перейшовши в контрнаступ.

Читайте також  Зеленський звернувся до "Великої сімки": краще зараз дати Україні підтримку зброєю, ніж потім шукати зброю ще для інших країн. Відео

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело