“Рятуйте Україну, а потім розберемось!”: мама Артемка Гудими, чиє життя рятують закордоном, передала 90 тис. гривень для тероборони (ФОТО)

Українці об’єднались у спільній боротьбі проти ворога. Іноді, доброті і сердечності наших громадян дивуєшся та надихаєшся нею. Так, матір Артема Гудими, життя якого рятують у Ізраїлі, передала на потреби тероборони 90 тисяч гривень.

Про надзвичайно велике та добре серце матері Артемка розповіла блогерка Олена Абакумова на своїй сторінці у мережі Instagram.
Нагадаємо у Артема виявили пухлину, зараз хлопчик лікується в Ізраїлі. Йому збирали кошти на лікування всією країною, адже сума була непідйомною для сім’ї. Небайдужі зробили неможливе і допомогли назбирати потрібні кошти.Але зараз, коли Україну охопила війна, Марія Гудима, мама Артемка, не змогла залишитись осторонь і спрямувала 90 000 гривень на екіпірування тероборони.”Я знаю, що таке війна, хоч і невидима. І знаю ще одне — війну можна виграти тільки в тому випадку, коли кожна клітина твого тіла наповнена вірою і впевненістю. Рятуйте Україну, а потім розберемось”, — написала Марія Гудима блогерці Мілі Бараєвій.

Читайте також  Молодий українець помер в Ізраїлі. Сім'я просить допомоги на транспортування тіла додому! Репост чи +

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело