У Польщі жорстоко позбавили життя українку Надію Яремчук яка саме йшла на нічну зміну. Світла пам”ять

УКРАЇНКУ ВБИЛИ ТА ПОГРАБУВАЛИ В ПОЛЬЩІ, КОЛИ ДОБИРАЛАСЬ НА РОБОТУ


Її 20-річна донька залишилась круглою сиротою. Батька не стало десяток років тому.

Надія Яремчук поїхала на заробітки до такої вже ближньої та розрекламованої Польщі. Влаштувалась там у невеличкому містечку та нещодавно забрала туди доньку Ольгу. Дівчина закінчила медичний коледж у Погребищі, працювала у Козятинському районі за фахом.

Переїхала до мами у Польщу. Пішла працювати різноробочою…

– Ввечері 18 січня вбили маму. Просто вулицею вона йшла на роботу – нічну зміну. Камери зафіксували, як її вдарили важким предметом по голові, а потім обікрали. На вулиці був дощ. Тіло пролежало до самого ранку на дорозі. Вранці її побачили перехожі. Вони ж і викликали “швидку” та поліцію… Потім вже зателефонували мені, щоб прийшла на впізнання тіла.

Це жах, важко передати словами, що відчуваю… Я втратила найдорожче. Залишилась сама. Тепер, щоб доправити тіло на Україну та поховати мою матусю на Батьківщині, потрібно заплатити величезні кошти. Та найгірше – це очікування. Бо тіло віддадуть з моргу лише через декілька днів… Винуватців не затримали, підозри нікому не виставляють. Та місцеві правоохоронці обіцяють у всьому розібратись.

Редакція та земляки висловлюють співчуття рідним загиблої. Все життя Надія з донькою проживали у смт Ружині, що на Житомирщині.

Просимо небайдужих підтримати родину у такій важкій ситуації та допомогти перевезти тіло з Польщі до України: 4149 4991 4492 1697, Приватбанк (отримувач – Пузир Павло Васильович, син).

Читайте також  Смуток і печал: В Італії перестало битись серце нашої землячки Лесі Главецької. Вічна і світла пам’ять....

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело