“За такі гроші можна злітати до Єгипту”: відпочивальників вразили ціни на популярному гірськолижному курорті
Напередодні новорічно-різдвяних свят велика кількість українців вирішили відпочити у Буковелі. Проте, відпочивальники зазначають, що ціни на відпочинок у популярному гірськолижному курорті вже наздоганяють вартість відпочинку на курортах Австрії. А за ті гроші, що вони залишили на Прикарпатті, можна було відпочити в сонячному Єгипті.
Ціни зросли на їжу, проживання і навіть, катання на лижах.
Вартість номера у новорічну ніч тут стартувала від 1500 грн за ніч. А в п’ятизірковому готелі за номер класу люкс брали від 5 до 9 тисяч гривень.
“Ми днями повернулися з Буковеля, провели там передноворічні вихідні з колегами. Готель буквально за пів кілометра від центру курорту. Ніхто там сертифікатів на щеплення у нас не питав. Щодо цін, то ось, наприклад, зараз, на Новий рік, Різдво ніч на двох там коштує 320 євро (9 600 грн.) А вже з 10 січня впаде до 115 євро (3 450 грн.) Їжа в готелі так собі, на вечерю годували макаронами з курячим стегном”, – розповідає киянка Каріна Черненко.
Дорога їжа та кава
Окрім готелів ціни зросли і на їжу. Так, на центральному ярмарку Буковеля можна пообідати борщем у хлібній тарілці із салом за 180-190 грн.
Кава коштує 70-100 грн, глінтвейн – 100-120 грн, пиріжок – 50 грн, бутерброд – 60 грн, круасан – 150 грн.
І що ближче до спуску, то вищі ціни. Там баночка пепсі чи коли обійдеться вже у 150 грн, а круасан із начинкою (шинка, сир) – 200 грн. Дорожче і кава – 120 грн.
Популярний радіоведучий та ютуб-блогер Слава Дьомін також поділився цінами на їжу. За дві порції борщу, вареники, олів’є, літр квасу та вафельний торт йому довелося заплатити 1060 грн.
Покататись на лижах теж стало дорого. Так, три години катання на горі на новорічні (з 17 грудня по 1 січня) та різдвяні (з 7 по 17 січня) свята коштуватиме 650 грн з однієї особи. У решту святкових днів – по 850 грн. День катання коштує 1050 та 1350 грн відповідно.
Проте туристів у Буковелі після підвищення цін не поменшало. Туди автобусами з різних місць привозять охочих кілька годин покататися на горах, але вистачає і тих, хто селиться в місцевих готелях. Оскільки люди готові платити, то місцевий бізнес не поспішає знижувати ціни, компенсуючи збитки від торішніх локдаунів.
Шукайте деталі в групі Facebook