Молоді й щасливі: як Яна Соломко відзначила річницю весілля

Складно повірити, що з дня весілля співачки і зірки телевізійного шоу «Холостяк» Яни Соломко та її коханого чоловіка Олега пройшло вже цілих 3 роки! Цю річницю прийнято називати шкіряною. Згідно з уявленнями про сім’ю і шлюб, які існують у нашій країні, саме стільки часу треба подружжю, щоб навчитися відчувати один одного буквально шкірою.

У цій молодій сім’ї все саме так!

Спочатку про весілля і подробиці особистого життя Яна Соломко практично нікому не розповідала, роблячи виключення лише для авторитетних видань. Але і спілкування з ними відбувалося не так часто, як того хотіли шанувальники української співачки.

Влітку 2015 року в молодій сім’ї відбулася радісна подія – Яна і Олег вперше стали батьками. На світ з’явилася їхня перша донечка, якій вони дали красиве ім’я Кіра.

Майже через 2 роки з дня народження крихітки співачка не надто часто публікує фото маленької, але не похвалитися таким скарбом вище її сил. Незважаючи на те, що личко спадкоємиці молода мама не поспішає показати всьому світу, читачі особистого блогу зірки можуть помилуватися неймовірною світлою шевелюрою, яка дісталася дитині від матусі.

https://www.instagram.com/p/BTq7kkqgD_U/

https://www.instagram.com/p/BS-irZ8gsbX/

Читайте також  Підписали в кабінеті Зеленського: Безсмертний розкрив таємницю "формули Штайнмаєра"

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -